1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc z ustaleniem wersji LT + problem ze spolszczeniem gta IV

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Puzinek, Sierpień 10, 2013.

1. Puzinek

Puzinek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stolica
    Witam! Zostałem szczęśliwym posiadaczem konsoli XBOX 360 (Troche spore to pudło :D).
    Konsole dostałem od kolegi wraz z 4 oryginalnymi grami (Tekken 6, GTA IV, NFS: Hot Pursuit , Tom Clancy's: RAINBOWSIX VEGAS 2) Prawie wszystkie gry działają bez zarzutów.. "prawie wszystkie"... jedyną nie działającą grą jest wyścigówka ( największy ból ;_; )
    Próbowałem się dowiedzieć od dawcy jaką wersje ma wgraną konsola, gdyż albowiem ponieważ wspominał coś o przerobieniu konsoli kawałek czasu temu. Wspominał również, że konsola przestała czytać pirackie wersje w momencie, gdy wrzucił do napędu oryginalną grę Saints Row 3, która automatycznie mu się zaktualizowała przez podłączenie do internetu.
    Pytanie pierwsze - Czy przez fakt, że mój xbox nie czyta gry nfs: hot pursuit, da się stwierdzić czy konsola ma wgraną wersje lt 2.0 bądź 3.0?
    Drugie pytanie bądące jednocześnie kontynuacją pierwszego - Czy jak odpalę xboxa i wejdę w ustawienia, to będę w stanie gdzieś wyczytać, że MOJA KONSOLA JEST ZAKTUALIZOWANA DO WERSJI 2.0 (BĄDŹ 3.0) LT?

--

Mam jeszcze jedno zagadnienie, które wymaga sięgnięcia porady osób które mają jakąkolwiek wiedzę w temacie w przeciwieństwie do autora tego postu.
    Jak już wyżej wymieniłem, posiadam również grę GTA IV niestety w języku angielskim... nie żeby język był dla mnie obcy w końcu jako zuch zdobyłem sprawność poligloty jednakże 2 godziny gry zmęczyły mnie zarówno fizycznie (palce bolą!) jak i psychicznie (za dużo angielskiego!) krótko mówiąc spocony byłem bardziej niż pedofil w smyku.
    Wracając do tematu, pytanie moje jest następujące.. CZY ISTNIEJE WGL W INTERNETACH SPOLSZCZENIE DO GTA 4 NA XBOXA 360? Bo szczerze powiem że równo przez 9 minut i 20 sekund szukałem i się nie doszukałem.
    *Dodatkowo mam pytanie czy jeżeli takowe spolszczenie rzeczywiście istnieje realnie bądź w legendach to jak je wgrać na płytę? czy mogę wrzucić grę która jest przeznaczona dla xboxa, do PCta? Pytam bo wolę nie próbować ślepo, ta konsola to moja ostatnia zabawka, bo komputer mam z ery kamienia łupanego, a no i mam wytwór gameboy'owo podobny, gram tam w tetrisa.

Czekam niecierpliwie na jakiekolwiek wsparcie! Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gry są oryginalne? Jeśli tak masz wydatek, trzeba kupić oryg napęd do konsoli. Jesli są to piraty musisz mieć tylko nowa przeróbkę. Co do spolszczenia to tylko na rgh

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. Puzinek

Puzinek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stolica
    Czytamy dokładniej - "Konsole dostałem od kolegi wraz z 4 oryginalnymi grami (Tekken 6, GTA IV, NFS: Hot Pursuit , Tom Clancy's: RAINBOWSIX VEGAS 2) Prawie wszystkie gry działają bez zarzutów.. "prawie wszystkie"... jedyną nie działającą grą jest wyścigówka ( największy ból ;_; )"
    :)

5. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    jak masz przrrobke LT to mozesz pobrac od jowa GtA Iv z wgranym juz spolszczeniem

Wysłane z es dwójki

6. Puzinek

Puzinek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stolica
    Co pobrać? skąd pobrać? ja mam oryginał!
    Hmm nadal nie uzyskałem oczekiwanej odpowiedzi, czekam dalej..

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Oryginalnej gry nie ma w pl, tylko pirat. Przeróbki nie sprawdzisz w opcjach. Jedyną opcja to wsadzić grę nowa pod lt+3.0 jeśli nie zadziała to wiesz ze nie masz tej przeróbki. Wracając nie działa Ci oryg gra, to trzeba będzie kupić inny napęd.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum