1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc z wgraniem napisów do filmu w formacie mp4

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez trudneto, Luty 27, 2014.

1. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Witam. Mam problem polegający na wgranie napisów do filmu mp4. Używałem już programu typu Avi ReComp i Any Video Converter. Ten pierwszy nie wczytuje plików mp4, a po przerobieniu do avi pokazuje mi, że czas do końca procesu to ok 12 godzin, gdzie jeszcze nie pokazał ile jeszcze pozostało czasu do końca tego drugiego procesu. Ten drugi wgrywa napisy lecz nie wszystkie tzn. powiedzmy, że podczas jednej minuty filmu powinno się pojawić 20 linijek tekstu to on wgra 3 może 4. Filmy odtwarzam na Xboksie i nie odtwarza on żadnych napisów w różnych formatach. Proszę o pomoc w powiedzeniu mi jaki program mi to zrobi wgra normalnie napisy do filmu i w miarę normalny czasie to zrobi (dla mnie tak 5-6 godzin) za wszelką pomoc bardzo dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jaki film?
    Nie prościej ściągnąć go w avi i po sprawie, niż jeżeli bawić się tak w przerabianie itp itd.

4. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Nie nie prościej jak bym miał możliwość ściągnięcia sobie to bym ściągnął, a za takie odpowiedzi nie dziękuję

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Daj znać jaki to film to może uda się skombinować jakieś linki, które będą Ci śmigać full łączem.. (no chyba, że masz tandetne łącze, gdzie nawet dobry serwer nic nie wskóra).

Spróbuj WinAvi Video Converter wiem na 100% że było tam dodawanie napisów. Używałem go kiedyś do przerabiania filmów na DVD + napisy :)

Alert Zakaz dodawania linków do pobrania pirackich kopii gier, filmów, muzyki itp. Forum nie wspiera piractwa!

Wstawiłem jakikolwiek link do "nielegalnego" źródła będącym linkiem do pobrania wersji pirackiej? Nie. Więc JaZz wyluzuj bo akurat ten pkt. w regulaminie jest mi znany :p

PS.
    ===
    Post ID: Jeszcze istnieje takie coś jak limit na miesiąc?
    No to......
    Temat: Pomoc z wgraniem napisów do filmu w formacie mp4
    Powód: offtopic
    ===

Chłopie nie mam pytań . W offtopicu wyrażam moje zdziwienie, że ma neta z limitem + dalszy post którego oczywiście nie ma bo jest tylko fragment :D (gdzie osobiście nie znam już nikogo z takim), a tu boom OT i kasacja .. Jak na prawdę nie masz nic do roboty to poczytaj inne tematy na pewno znajdziesz multum postów które :

- są offtopicami w dziale Offtopic
    - odkopują stare tematy
    - itd.

Wczytywanie...

Poleć forum