1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc z wgrywaniem gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Michu1238, Czerwiec 7, 2014.

1. Michu1238

Michu1238 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam jestem nowym użytkownikiem forum jak i konsoli XboX z RGH. Mój problem polega na tym, że nic nie działa a jak podziała to godzinę. Ściagnąłem A Blac Flag IV przerobiłem ISO2GoD zgrałem w Contet udało mi sie raz włączyć chwilę pograć, przy 2 właczeniu czarny ekran i nic, kolejna gra GTA V, błąd ze ścierką, NFS rivals kazało mi jakieś ulepszeni grafiki zinstalowac akceptowałem i zawiesza sie na tym samym oknie. Czy ja coś robie źle czy te całe RGH sie do niczego nie nadaje ? Wszytko robie według poradników, konsole kupiłem w zeszłym tyg. Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Nie wgrywaj gier do content! Zrób na hdd folder z grami, podaj do niego ścieżkę w ustawieniach fsd i tyle. Do content dorzuca się dlc itp. Jeżeli możesz, to podłącz konsolę do neta, niektóre gry wymagają pobrania title update. Po podłączeniu będzie Ci również pobierać okładki do gier. W opcjach gry z poziomu fsd wybierasz wszystko.

4. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    trochę nie zgodzę się z kolegą " dijemex" bo niektóre gry jak GTA V czy NFS rivals trzeba wgrać do COnten na dysk w konsoli , a więc tak z GTA V jest tak że DVD 1 przerabiasz do God i folder 5454087a przenosisz na dysk wewnętrzny/ zewnętrzny (sformatowany pod konsolą ) do Content/16 zer/ i tu ten folder 5454087a , a z DVD 2 uruchamiasz grę ( może być w formacie GOD ale jak nie ruszy to spróbuj z formatem XEX) , co do NFS rivals jest wymagany dysk wewnętrzny do zainstalowania dodatkowej zawartości ( jeśli nie posiadasz dysku wewnętrznego , jest możliwość odpalenia tej gry z dysku zewnętrznego , ale to poszukaj w necie jak to zrobić ) , co do AC IV i z okładką która się nie uruchamia to spróbuj ją odświeżyć raczej powinno pomóc , a tak poza tym jak masz RGH to przy nowych grach jest trochę problem przy uruchomieniu i zalecam najpierw poczytać jak to zrobić a potem brać się za wrzucanie na dysk :)

Wczytywanie...

Poleć forum