1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darffi, Kwiecień 8, 2013.

1. darffi

darffi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jak w temacie potrzebuje waszej pomocy :( mam Kloxka z rgh , wszystko śmigało pięknie aż do momentu rozwalonego dysku zewnętrzengo gdzie były wszystkie gry itp . teraz wymontowałem dysk 3,5 cala z komputera pojemność 320GB , konsola rozebrana , podpinam dysk pod konsole zasilanie biorę z PC'towego zasilacza . moje pytanie brzmi jakie pliki muszę zgrać na twardy aby móc cieszyć się ponownie graniem na klocku i co mam dalej zrobić ? czy dysk 3,5 podłączony w sposób jaki opisuję będzie sprawdzał się dobrze ? oczywiście to rozwiązanie na jakiś czas ale do tego czasu chcę grać :) , co muszę na niego wgrać aby ponownie cieszyć się grą na klocku ? wiem że format musi być w FAT32 i taki własnie zrobiłem .

Wczytywanie...

Poleć forum