pomoc

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

majstersztyk

Użytkownik
Użytkownik
Witam syplo mi się trochę kasy na święta i chciałem przerobić konsole ale jest taki mały problem bylem pewien ze mam napęd benqu ale mam LiteOn xbox z batmanem i pure koleś na allegro przerabia taki owy napęd za 110zł z lutowaniem zaś 2 pisze ze one są nieprzerabiające wiec o co chodzi?? Ma ktoś z was taki napęd i ma przerobioną? Działa wszystko ok?? A o co chodzi z tym lutowaniem wpływa to jakoś na konsole?
 

MadMax2000

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Jeżeli masz lite-on to sa 4 modele i ten pierwszy przerabia sie bez zadnego lutowania. Byś musiał rozebrać konsole i zobaczyc jaki masz model lite-on:
Lite on DG-16D2S-09C FW Ver:83850C & Liteon 93450C wymagają lutowania po to żeby zczytac klucz potrzebny do przerobienia. Po zgraniu klucza wszystkie sciezki spowrotem sie lutuje po poprzednim przecięciu i to napewno nie wpływa negatywnie na konsole.
 

majstersztyk

Użytkownik
Użytkownik
LiteOn DG-162S-09C 83530c i 93450 (Liteon v2,5 i v3 - (110zł) - czeka się od 3h do 24h + płyta aktywacyjna do wave4 (Konsole z napędami "nieprzerabialnymi" są już przerabilane! czyli po 1 września 2009r lub z pure i lego batmanem). No w ja właśnie mam ta z pure i batmanem wiec raczej mam V3 która trza lutować dobrze mówie??
 

MadMax2000

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma żadnego v2.5. Bzdura. Jest tylko v2 i v3 nie jak sobie ktoś wymyślił v2.5. Jeżeli masz datę produkcji na tyle konsoli po 1 września 2009 to na pewno trzeba lutować. Ale to nie zmienia faktu, że i tak konsole się da przerobić.
 

majstersztyk

Użytkownik
Użytkownik
Na tyle konsoli pisze 2009-08-25 czyli mam V2 zgadza sie? tak pisze ten koles na allegro na aukcji od czerwca do 1 września 2009 napęd Liteon v2
 

loopguru

Użytkownik
Użytkownik
Zgadza się.Ja mam z 1 września i gość robił przy mnie bez żadnego lutowania.
 

Neqiu

Banned
LiuteON :( juz sie d chyba prz3erabiac nmoralnie .
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom