1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez majstersztyk, Grudzień 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. majstersztyk

majstersztyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    Witam syplo mi się trochę kasy na święta i chciałem przerobić konsole ale jest taki mały problem bylem pewien ze mam napęd benqu ale mam LiteOn xbox z batmanem i pure koleś na allegro przerabia taki owy napęd za 110zł z lutowaniem zaś 2 pisze ze one są nieprzerabiające wiec o co chodzi?? Ma ktoś z was taki napęd i ma przerobioną? Działa wszystko ok?? A o co chodzi z tym lutowaniem wpływa to jakoś na konsole?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MadMax2000

MadMax2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Internet
    Witam. Jeżeli masz lite-on to sa 4 modele i ten pierwszy przerabia sie bez zadnego lutowania. Byś musiał rozebrać konsole i zobaczyc jaki masz model lite-on:
    Lite on DG-16D2S-09C FW Ver:83850C & Liteon 93450C wymagają lutowania po to żeby zczytac klucz potrzebny do przerobienia. Po zgraniu klucza wszystkie sciezki spowrotem sie lutuje po poprzednim przecięciu i to napewno nie wpływa negatywnie na konsole.

4. majstersztyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    LiteOn DG-162S-09C 83530c i 93450 (Liteon v2,5 i v3 - (110zł) - czeka się od 3h do 24h + płyta aktywacyjna do wave4 (Konsole z napędami "nieprzerabialnymi" są już przerabilane! czyli po 1 września 2009r lub z pure i lego batmanem). No w ja właśnie mam ta z pure i batmanem wiec raczej mam V3 która trza lutować dobrze mówie??

5. MadMax2000

MadMax2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Internet
    Nie ma żadnego v2.5. Bzdura. Jest tylko v2 i v3 nie jak sobie ktoś wymyślił v2.5. Jeżeli masz datę produkcji na tyle konsoli po 1 września 2009 to na pewno trzeba lutować. Ale to nie zmienia faktu, że i tak konsole się da przerobić.

6. majstersztyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    Na tyle konsoli pisze 2009-08-25 czyli mam V2 zgadza sie? tak pisze ten koles na allegro na aukcji od czerwca do 1 września 2009 napęd Liteon v2

7. loopguru

loopguru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Zgadza się.Ja mam z 1 września i gość robił przy mnie bez żadnego lutowania.

8. Neqiu

Neqiu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    UK
    LiuteON :( juz sie d chyba prz3erabiac nmoralnie .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum