1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  2. Zamknij zawiadomienie

pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez majstersztyk, Grudzień 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. majstersztyk

majstersztyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    Witam syplo mi się trochę kasy na święta i chciałem przerobić konsole ale jest taki mały problem bylem pewien ze mam napęd benqu ale mam LiteOn xbox z batmanem i pure koleś na allegro przerabia taki owy napęd za 110zł z lutowaniem zaś 2 pisze ze one są nieprzerabiające wiec o co chodzi?? Ma ktoś z was taki napęd i ma przerobioną? Działa wszystko ok?? A o co chodzi z tym lutowaniem wpływa to jakoś na konsole?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. MadMax2000

MadMax2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Internet
    Witam. Jeżeli masz lite-on to sa 4 modele i ten pierwszy przerabia sie bez zadnego lutowania. Byś musiał rozebrać konsole i zobaczyc jaki masz model lite-on:
    Lite on DG-16D2S-09C FW Ver:83850C & Liteon 93450C wymagają lutowania po to żeby zczytac klucz potrzebny do przerobienia. Po zgraniu klucza wszystkie sciezki spowrotem sie lutuje po poprzednim przecięciu i to napewno nie wpływa negatywnie na konsole.

4. majstersztyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    LiteOn DG-162S-09C 83530c i 93450 (Liteon v2,5 i v3 - (110zł) - czeka się od 3h do 24h + płyta aktywacyjna do wave4 (Konsole z napędami "nieprzerabialnymi" są już przerabilane! czyli po 1 września 2009r lub z pure i lego batmanem). No w ja właśnie mam ta z pure i batmanem wiec raczej mam V3 która trza lutować dobrze mówie??

5. MadMax2000

MadMax2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Internet
    Nie ma żadnego v2.5. Bzdura. Jest tylko v2 i v3 nie jak sobie ktoś wymyślił v2.5. Jeżeli masz datę produkcji na tyle konsoli po 1 września 2009 to na pewno trzeba lutować. Ale to nie zmienia faktu, że i tak konsole się da przerobić.

6. majstersztyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    Na tyle konsoli pisze 2009-08-25 czyli mam V2 zgadza sie? tak pisze ten koles na allegro na aukcji od czerwca do 1 września 2009 napęd Liteon v2

7. loopguru

loopguru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Zgadza się.Ja mam z 1 września i gość robił przy mnie bez żadnego lutowania.

8. Neqiu

Neqiu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    UK
    LiuteON :( juz sie d chyba prz3erabiac nmoralnie .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum