1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc !! ;)))

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matiXxX, Maj 4, 2010.

1. matiXxX

matiXxX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam wszystkich ;d
    Jestem troche ciemny w sprawach konsol ;// a mam zamiar kupic sobie Xboxa 360 premium ;d to dobry wybor ? jakies rady na poczatek czego nie kupywac ?
    jak jest mniej wiecej cena nowego z dyskiem 60 gb lub 20 gb ? i gdzie najlepiej kupic w serwisie ? w sklepie > czy na allegro ? ;d Z gory dzieki za odpowiedz :))

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    gdzie nie kupisz bedzie dobrze, jak allegro to od zaufanego sprzedajacego, w sklepie inaczej, polecam nowy sprzęt. Jaki dysk zalezy co tam chcesz przechowywac

4. sla0

sla0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Premium to dobry wybór. Pamiętaj aby płyta główna była jasper - ma zmniejszone ryzyko przegrzania się. Na allegro można znaleźć ciekawe oferty, zacznij od allegro jak nie będzie nic ciekawego to poszukaj w sklepach, tam też można zobaczyć coś ciekawego.

5. baker

baker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    sam miałem jaspera premium 60 gb, był super ;) polecam ci allegro, dobrych sprzedawców nie brakuje.

6. matiXxX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    no na Allegro calu czas szukam ale nie widze sensownej oferty ;// a moze ktos z was jak ma czas nich wklei tu jakis ciekawy link z allegro z dobra oferta ?;d byl bym wdzieczny ;)) a jakie musze liczyc koszta takiej konsoli ? razem z zakupem i przerobienie ?

7. MistrzuAl.Capone

MistrzuAl.Capone Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  8. matiXxX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    no musze powiedziec ze bardzo kuszaca oferta ;)) ale licytacja dojdzie z pewnoscia do 1000-1200 zl wiec to nie dla mnie ;// a jakies inne oferty ? :) Dzieki !

9. kratos12

kratos12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    brodnica
    xbox 360 premium albo xbox 360 arcade 20Gb.musisz uwazać zeby nie kupić starej wersji x-klocka na allegro.mozesz to odróznic jak masz napisane na etykiecie konsoli z tyłu coś takiego ! "12V---12,1A;5V---1A to znaczy że to jasper. Jeżeli wartość ta będzie 14 cośtam to FALCON a jeśli 16 coś tam to najstarszy Zephyr/Xenon.

10. matiXxX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    a w jakich sklepach szukac ? bo slyszalem ze w takich jak Media Markt, Awans itp. sa bardzo drogie ;// i w zestawach z jakimis grami ;/ mi zalezy zeby kupic xboxa tylko z okablowaniem i padami <sa tansze> ;d

11. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    co do samej konsoli to duzo niewiem mam od grudnia X360 elite ale co do kupna to polecam w sklepie bo na allegro duzo osob sprzedaje konsole z banem albo po RRODZIE ktorego naprawia a po 2 tygodniach grania wyskoczy kolejny polecam sklep

a co do tego w jakim sklepie szukac to hmm no niestety konsole sa drogie ale polecam Media Expert w sumie to ja kupilem elite za 1000zl w Carefour ale zawiodlem sie bo konsola byla nie przerabialna naped z wrzesnia 2009 roku i musialem grac na ogrinalach 2 ktore byly w zestawie :(

12. xbi

xbi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kolego najlepiej kupić xboxa360 elit z 120gb na allegro najtaniej i najlepiej nie kazdy jest z banem itp.

a tak a propo mam na sprzedaż Xboxa360 elit w idealnym stanie nie przerabianego i tanio pisz na pw jak co

13. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  14. gabhor

gabhor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Prudnik
    Wszystko zależy od tego, ile możesz przeznaczyć na konsolę i czy oczekujesz full wypasu na półce czy dobrej zabawy. Ja półtora roku temu kupiłem w sklepie internetowym wersję Arcade za 602 zł ( jeden pad i memorka 256 Mb ). Do dziś hula jak szalona, bawię się dobrze i oby tak dalej. Jak los da to dokupi się dysk i headset i będę miał taka niby elitkę i też będzie git. Polecam porównywarki cen. Możesz zobaczyć np. tu : https://agdhome.pl/microsoft-xbox-360-arcade-edition.html

15. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Niema juz na rynku Premium'ek, sa tylko Arcade i Elite
    Na allegro kup normalnie, jesli zalezy ci na graniu z dysku i czarnym - polecam bo nie czyta DVD to oczywiscie to oczywiscie Elite. Ogolnie szczerze mowiac Elite jest bardziej oplacalna niz Arcade.

http://www.allegro.pl/item1028861123_xbox_360_arcade_jasper_hdmi_gwarancja_36_mmiesiace.html
    http://www.allegro.pl/item1028747586_xbox_360_elite_2_gry_nowy_fv_gwarancja_sklep_w_w.html

16. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Teraz są arcade z dyskami 20gb i 5 grami batman lego i pure,banzooi .., forza 3, halo 3 ODST, cena 850zł wszystko oryginalnie zapakowane przez m$. Posiadam takie na sprzedaż, oraz inne np XBR

17. redone

redone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja ci polecam zrobic sobie konto na sklepie interneyowym ktory nazywa sie Amazon jest takze w niemczech dostarczaja przesylki free tu masz przykladowego linka Amazon.de: xbox360

Wczytywanie...

Poleć forum