1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mars2000, Czerwiec 24, 2010.

1. mars2000

mars2000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    potrzebna m pomoc mam xbox360 przerobionego na 1.6 i nie bardzo mogę się kapnąć o co chodzi z programem " 360 Wawas Patcher " czy wystarczy nim przerobić grę by działała na xbox czy coś jeszcze trzeba . i jeszcze 1 bo niektórzy zalecaj nagrywać pretkościo 2,4 a nie kruszy 6 i tu się gubię i pogubiłem się proszę o pomoc :eek:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Tak wystarczy spatchować do pożądanego wave'a, i najlepiej nagrywać 2,4 na płytach Verbatim:)

4. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    przerób na wave3 i będzie śmigać :)

5. Raid

Raid Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spatchowac musisz na odpowiedni wave i predkosc tylko 2,4 .

6. mars2000

mars2000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki za pomoc bo nie mogłem się połapać . WIELKIE DZIĘKI

7. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Paczujesz tylko gry które mają od wave 4 wzywż bo ix 1.6 obsługuje do wave 3 więc gier z niższym lub równym od wave 3 nie musisz paczować . A sprawdzasz jaki gra ma wave programem abgx360 . Co do nagrywania to jak masz dobrą , nową nagrywarke to spokojnie możesz nagrywać z szybkością 4x lub nawet 8x . Jak na rocznym LG nagrywam z prędkością 4x na płytach róznych , głównie Emtec , Omega , Extreme i jest OK .

Wczytywanie...

Poleć forum