1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez martins20, Styczeń 12, 2011.

1. martins20

martins20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam dwa pytania:
    1. Moj zasilac głośno chodzi , wiatraczek caly czas pracuje i przy tym glosno chodzi. Sama konsola nie ale zasilacz bardzo , czy tak powinno byc?
    2. Jezeli daje w menu : wyłącz konsole . to niby się wyłącza ale na srodku guzika włączającego co jakiś czas mruga dioda, pracuje caly czas wiatraczek i zasilacz czy tak powinno byc? czy powiniennem wtedy wyłączać zasilacz?
    Z góry dziękuję za odpowiedz !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. Mozliwe ze jest zakurzony. Spruboj go przeczyscic.
    2. Konsola chwilke chodzi ( kilka sekudn ) i sie wylacza. Chyba ze masz wlaczone pobieranie w tle i akurat cos sciagasz.
    3

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    ustawienia wyłącz pobieranie w tle konsola będzie się wyłączać. Co do wentylatora jeśli nie masz gwarancji rozbierz go.

5. martins20

martins20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    konsola jest nowa , wiec raczej nie zakurzona . Mi ten wiatraczek w zasilaczu tak głośno chodzi. Jest to wersja slim, Wy jak macie? Za drugą odpowiedz bardzo dziękuję, miałeś racje :)

Edit:
    Jutro zadzwonie do ms i powiem im co i jak, myślę że przyjmą mi na gwarancję i będę miał nowy zasilacz, bo to jakies nie porozumienie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum