1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gorbaczek *, Wrzesień 11, 2011.

1. gorbaczek *

gorbaczek * Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    Hej mam oflagowanego Xboxa teraz się dostaje Bany za non jtag motywy itp ale jak się podłącze w Grudniu mam nadzieję że będzie już po fali ale jak będzie to mam pytanie czy mnie zbanuja bo jak juz po fali to raczej ale nie wiem za dobrze temu moje pytanie kieruje do was .

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    za nonjtag dostanie raczej bana na swoj glowny profil na konsoli i sie z live z tego konta nie polaczysz,nie wazne czy bedzie fala czy nie jak sa logi ze grales dostaniesz na profil chodzbys za rok sie polaczyl, ban bedzie na konto juz czekac na ciebie raczej.jak masz oflagowanego zwieksza ci ryzyko bana przy fali na konsole.jak masz flage nie korzystaj za bardzo z live jak grac chcesz nonjtag zaloz sobe dodatkowe konto i graj na nim jak ci szkoda zeby zablokowali twoje glowne na live

4. gorbaczek *

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    a jak bym sie podlączył na miesiąc w grudniu do xboxlive to bede mial bana niekorzystam z xbox live juz od kwietnia .

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak tam grales kiedys o ile na obecnej przerobce na dana chwile to raczej nie powino.ale serwer ms jak juz cos za wczesniejsze logowania wykryje cos to jak sie podlaczysz w grudniu to mozesz odrazu dostac jak ci sie nalezal i nie da sie tego sprawdzic czy dostaniesz czy nie na dana chwile co chcesz sie polaczyc

6. gorbaczek *

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    gralem w kwietniu 2011 r ostatni raz na przeróbce 1.1lt więc jakbym w grudniu się podłączyłto moge nie dostac ?

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    mogles przez ten czas dostac ale nie musiales tego nie sprawdzisz ani ci nikt nie powie .przyjdzie ci sfleshowac na najnowsza przerobke i zarazykowac jak bedziesz chcial sie polaczyc.jak mowie mogles go dostac za logi z gier co tam grales kiedys online ale nie musiales

8. gorbaczek *

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    aha więc w grudniu zaryzykuje .

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    czemu akurat w grudniu chcesz przewaznie sa wtedy fale banow:)

10. gorbaczek *

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    teraz sie nie podlacze bo gearsy i bedzie fala w pazdziernik ubattlefield forza w listopadze cod mw 3 i nfs wiec raczej moze byc

11. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    na fale nie ma znaczenie na gearsy itd nie masz co sie martwic nie ma przerobki i nie wiadomo kiedy bedzie zeby to odpalic

12. gorbaczek *

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    no tak zapewne zreaktywuje ten temat lub nowy zrobie zeby napisac co jest i jak (będzie to grudzien) lub 25 wrzesien :D Więc onix popiszemy znów

13. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    dziwne podejscie:) jak chcesz tak grać to flash 1.91 bo i tak kiedyś bana dostaniesz jak wszyscy co tak graja:)czy teraz czy póżniej nie ma znaczenia trzeba się z tym liczyć

14. gorbaczek *

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    wiem . Ale ja mam marzenie zagrac w grudniu styczniu oraz lutym kiedy bede w domu duzo siedzial a teraz nie mam po co bo szkola i wogle a zima inny swiat

Wczytywanie...

Poleć forum