1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamil90, Grudzień 12, 2011.

1. kamil90

kamil90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawoja
    Siemka chcę kupić Xbox 360, ale aktualnie posiadam PS3 SLim 250GB. Teraz moje pytanie, czy opłaca się sprzedać PS3 a kupić Xbox 360?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Sam zadecyduj, jedni wolą tak inni siak. Nikt nie będzie raczej myślał za ciebie. Rozważ za i przeciw i sam wybierz opcje która cie zadowala.

4. kamil90

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawoja
    Ok dzięki chyba wezme Xbox 360 ze względów na min.Pada, bo jest wygodniejszy, i inne rzeczy.

5. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    zmieniac konsole tylko dla pada ? Hmm.. (sony mozliwe ze jest troche bardziej mniej wygodny ale tez dobrze sie gra i mozna sie przyzwyczaic)

Jakie Twoim zdaniem sa te inne rzeczy ?

Jesli ja mam CI doradzic to:
    - chcesz grac na orginalach to bierz PS3 bo ma wiecej exclusivow oraz masz granie online na free
    - chcesz grac na piratach to bierz xboxa ... gry sciagasz i nagrywasz - koszt okolo 2-4zł

6. Dante41k

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Rzeczywiście pad od X360 jest o wiele wygodniejszy, ale co z tego, skoro na X nie uświadczysz niektórych gier z PS3? Najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie dwóch konsol według mnie. Nie jest to wcale jakaś burżuazja bo przy dzisiejszych cenach konsol, gdzie płacimy już praktycznie połowę tego co w dniu premiery jest to znośne dla każdego budżetu.

7. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    na ps3 nie ma tyle problemów z przeróbką co na xboxie 360 , na xa wychodzi średnio 1-2miesięcy

8. kamil90

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawoja
    Nie interesuje mnie przeróbka, nie jestem złodziejem a nie piratem.

9. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    popatrz po ex'a i tyle ja wolę xboxa do multi ze względu na pada gersów i inne ex'y które na niego wychodzą

btw. 120 zł rocznie za live który ciągle działa to znośna cena dla mnie PS3 ze zględu na PSN nie jest platformą do grania przez neta.

10. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    ja bym bral xa z powodu co prawda płatnego xbox live ale da się pograć bez lagów itd ,lepsze gry są na tą konsole według mnie i pad wygodniejszy

11. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak masz grac na orginalach to bierz PS3 - 3-4 razy tyle exclusiwow i to same hity

12. kamil90

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawoja
    Ja już mam ps3 ale dzięki za info. Jednak co do posiadania obydwu konsol, to nie dla mnie, jeszcze musze telewizor kupić. Jednak dalej będę się zastanawiał nad xbox'em

13. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    tych exclusiv na ps3 można na jednej ręce policzyć , szczególnie bym xa brał do orginałów i xbox live

14. Dante41k

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Kazda konsola ma swoje ekskluzywne tytuły. Ja X360 zakupiłem ze względu na serię Gears i Alana Wake. No i w sumie reszta gier które dokupiłem były dobierane już później. PS3 miałem o wiele wcześniej przede wszystkim ze względu na serię God of War, później Heavy Rain i Little Big Planet.

15. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co Ty głupoty gadasz.
    PS3 ma okolo 12-14 mocnych exclusivow
    a XBox ile ? 4

16. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    na ps3 ja tam widziałem kilka wersji tekkena twister metal i coś tam jeszcze szału nie ma i ten metal gear solid 4

17. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie miales PS3 to sie nie wypowiadaj !! bo widze ze slabo sie orientujesz i swoje maniackie xbxowskie pier.doły ludziom wmawiasz..

God of War, Heavy Rain, MAG, inFamous, Little Big Planet, Uncharted, Metal Gear Solid, Killzone, Demon's Souls, Resistance , MotorStorm, Warhawk, WipEout HD

A xbox co ma? Forza, Alan, Gears of War - mam xboxa i bardzo cierpie z tego powodu ;/

P.S. Nawet taki (moim zdaniem hicior) - The Last of Us poszedl do SONY :(

18. Dante41k

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Uszyneq ma racje, nie rozeznajesz się w temacie najwidoczniej. Heavy Rain, God of War, Heavenly Sword, Resistance, LBP, Uncharted, Killzone, Infamous, Valkyria Chronicles. A to dopiero początek. A na X co masz? Gears of War i Alana Wake? Bez przesady, żeby się w jakiejś kwestii wypowiadać trzeba najpierw posiadać jakąkolwiek wiedzę na ten temat.

Wczytywanie...

Poleć forum