1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez smokuloku, Maj 20, 2012.

1. smokuloku

smokuloku Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    kupiłem sobie x'a i go przerobiłem. Teraz próbuje znaleść kilka informacji na temat samej kolsoli oraz gier.

1. Na jakiej zaasdzie działa "LT" i czy można sprawdzić aktualna wersje na konsoli?
    2. Czy można aktualizować konsole oraz gry normalnie?
    3. Jak jest z grami pirackimi z LT 2.0 działają na LT 3.0?
    4. Pożyczyłem od kolegi kilka gierek i wiekszość działa lecz przy GTA 4 wyskakuje problem
    "2) Konsola była podłączona do internetu i korzystałeś z xbox live. Następnie gra nie działa i wyskakuje komunikat o przeczyszczeniu płytki szmatką. Zaktualizowało Ci tablice dae.bin. Rozwiązanie tego problemu znajduje się tutaj: Link nie działa"
    Jak rozwiązać ten problem?

To na początek chciał bym wiedzieć. Z góry dzięki :)

Wczytywanie...

Poleć forum