1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomocna rada eksperta :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ryzu123, Grudzień 19, 2010.

1. ryzu123

ryzu123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    panowie czy taką grę ImageShack Album - 2 images batlefield można już nagrywać?
    mam 1.6 i jak rozpakowałem grę to była taka notka:
    "Co będzie potrzebne:

1. Wersja Dashboard'a 9199 lub nowszy
    2. USBXTAFGUI_v32b2, a znajdziecie go w paczce
    3. Patch do danej gry ---> znajduje się w paczce

Krok po kroku:

1. Wykonujemy update konsoli jeśli nie posiadamy najnowszej wersji dasha (co najmniej kwiecień 2010)
    2. Przygotowujemy naszego pendrive'a do wspópracy z Xbox'em 360. Nie jest to trudne. W tym celu udajemy się do Ustawienia Systemowe ---> Pamięć ---> z listy wybieramy naszego pendrive ---> customzie (dostosuj) ---> teraz wystarczy już tylko wyznaczyć pojemność obszaru. który chcemy przeznaczyć na pamięć dla naszej konsoli.
    3. Podłączamy pendrive do komputera.
    4. Włączamy program USBXTAFGUI_v32b2. Następnie File ---> Open Drive
    5 Jeśli dobrze wykonaliśmy wszystkie powyższe punkty, powinniśmy w tej chwili użyć główne foldery takie, jak Cache Partition czy Data Partition
    6. Rozwijamy drzewko tego pierwszego w nastepujący sposób Cach Partition ---> Cache.
    7. Do folderu Cache kopiujemy wybrane przez nas patche. WAŻNE: Proszę nie zmieniać ich nazw!! W przeciwnym wypadku konsola ich po prostu nie odczyta.
    8. Zamykamy program
    9. Podpinamy pendrive do konsoli i cieszymy się grą :)"

czy bez tego gra pójdzie czy nie?
    a i może przy okazji ktoś mi pomoże (śmiesznie to brzmi :d) bo mojego pena nie widzie x, a jest format fat32, kiedyś działało a teraz **** :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Grę możesz spokojnie nagrać na płytę, a nie pojmuję o co chodzi z tym pendrive, bo jeśli chodzi o odpalenie gry z pena to cóż to nie jest możliwe

4. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
  5. ryzu123

ryzu123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli grę już wypalać i nic tam z penem się nie bawić? (nie mam żadnych tam L+)

Wczytywanie...

Poleć forum