1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomocy 0031 po podpiecu napedu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez haossc, Marzec 14, 2011.

1. haossc

haossc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem po podpięciu napędu wyskakuje rrod3 i kod błedu 0031 a jak odepne problem znika czego to jest przyczyna spotkał sie ktos z tym ?????????????

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. haossc

haossc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czytałem to..normalnie bez napedu dział ale jak podepne to ten bład... czy kabela nie jest wada jak sadzisz???sparawdze go jeszcze dzisiaj ale jescze jakie moga byc przyczyny??????

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    0031 to zwarcie na zasilaniu. Przyczyn zwarcia z którymi się spotkałem jest conajmniej kilka, ale skoro jesteś pewien że u Ciebie odłączenie napędu pomaga, to sprawę masz jasną. Co do kabli to odepnij sam napęd zostawiając kable podpięte do płyty i sprawdź czy działa, wtedy będziesz miał pewność że kable nie powodują zwarcia.

6. haossc

haossc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak zrobiłem dopiero jak podepne napiecie do napedu wyskakuje ten bład.. ocb??????

7. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    spróbuj na jakimś innym napędzie czy się uruchomi

Wczytywanie...

Poleć forum