1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy. Aktualizacja RGH dashboard z pena

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Criss1, Grudzień 15, 2012.

1. Criss1

Criss1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To mój pierwszy post, dlatego proszę o wyrozumiałość.

Zakupiłem Xbox 360 Slim 4gb + kinect + podobno RGH

Konsol uruchamiała się normalnie, nie wiem czy w ogole był na niej FSD.
    Przy uruchamianiu z tacki nie działo się absolutnie nic, a wydaje mi się że powinno odpalić xella, więc do końca nawet nie wiem czy ten rgh tam jest, chociaż plomba na obudowie zerwana.

Do rzeczy: na dasboardzie 13599 nie działał kinect, więc zadzwoniłem do uprzejmego pana z serwisu gdzie konsole mi sprzedali, który poradził zainstalować aktualizację dasha.
    Pan oczywiście wiedział że na konsoli jest RGH (lub powinien być) jednak kazał zainstalować aktualizację z pena. Jak powiedział tak zrobiłem. Aktualny dashboard to 16197.
    Przyznam że jestem już tą sytuacją strasznie zmeczony/podirytowany i co jeszcze, dlatego kilka prostych (pewnie troszkę banalnych pytań):

1) czy po aktualizacji dashboardu z pena RGH jest już bezużyteczny?
    2) czy aktualizację można w jakiś sposób cofnąc?
    3) czy może jakiś serwis coś tutaj poradzić?
    4) czy jeśli rgh nie będzie działać można grać na oryginałach przez xbl?
    5) i ogolnie co robić, jakie widzicie rozwiązania problemu?

Z góry wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odp: Pomocy. Aktualizacja RGH dashboard z pena

Skoro z eject nie włączył Ci się xell to znaczy ze nie masz rgh a jeśli zrobiłeś up do 16xxx to na dzień dzisiejszy nie ma opcji na rgh (ale za dnia kilka już będzie) powinieneś poprosić tego sprzedawcę o pliki do swojej konsoli jeśli nie będzie posiadać tych plików to znaczy ze zrobił Cię w ...... I nie masz rgh

1 tak
    2 jeśli masz pliki z przed update
    3 tak/nie (jw)
    4 tak jeśli nie masz rgh
    5 dogadać się z sprzedawca

HTC Desire HD @ Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum