1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

POMOCY! Bardzo dla mnie ważne! iXtreme 2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tyles116, Listopad 20, 2011.

1. tyles116

tyles116 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lipno
    Jak wykonać flashowanie napędu Liteon w Xbox 360 - Komputery.Spryciarze.pl ---------> czy takim sposobem jak tu, robiąc wszystko po kolei jak ten gościu wgram na już przerobionego xboxa ( obecnie mam 1.9) wgram iXtreme 2.0. Mam napęd LiteON.. ( Albo czy chociaż mogę robić tym sposobem do wydobycia Key'a napędu a potem przerzucić się na-------> http://xboxforum.pl/firmware-napedo...-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html ))

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Jak nie masz keya i probe to nic nie zrobisz.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.

4. tyles116

tyles116 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lipno
    Tylko że ja właśnie chcę tym pierwszy wydobyć key'a.. Da sie chociaż tyle..? Robić wszystko z pierwszego linku do momentu uzyskania key'a a potem to już sb poradzę :)

5. Szumotal71

Szumotal71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Żeby w tej chwili wyciągnąć klucz z liteona, musisz pinować punkt MPX01, a bez probe tego nie zrobisz.

Wczytywanie...

Poleć forum