1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy bardzo wazna sprawa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cinas395, Grudzień 22, 2012.

1. cinas395

cinas395 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Posiadam konsole xbox 360 z dyskiem 250GB. Niedawno kupiłem kinect. podczas uruchomienia gry konsola zawołała aktualizacji tylko problem polega na tym że aktualizacja dochodzi prawie do końca i stoi w miejscu. A wiec spróbowałem wgrać z portu USB brak rezultatu. Postawnowiłem wgrać starsze wersje dasha aby sprawdzić czy też się nie instalują i niestety jest to samo. wyskakuje komunikat z kodem:

3151-335A-1600-2203-C000-0001

W xboxie przed kupnem kinecta wymieniłem napęd to znaczy kupiłem nowy i przełożyłem ze starego płyte główną napędu aby nie bawić się w klucze, konsola działa. ale nie chce się aktualizowac. Postanowiłem również zamontować stary napęd i niestety cały czas jest to, aktualizacja stoi w miejscu. Probowałem również sposobu:
    Podczas aktualizacji wystąpił błąd konsoli. Wykonaj dokładnie następujące instrukcje „krok po kroku”:

Wysuń tacę dysku i wyjmij dysk z konsoli.

Ważne Nie zamykaj tacy dysku. Pozostaw ją otwartą.
    Przy otwartej tacy dysku odłącz kabel zasilania z tyłu konsoli.
    Delikatnie popchnij tacę dysku tak, aby zatrzymała się w połowie.
    Ponownie podłącz kabel zasilania do konsoli.
    Naciśnij przycisk zasilania na konsoli. Taca powinna się zamknąć i powinno nastąpić ponowne uruchomienie konsoli oraz wyświetlenie interfejsu głównego konsoli Xbox.

Ważne W tym kroku nie używaj przycisku kontrolera ani przycisku wysuwania tacy dysku, aby włączyć konsolę.
    Spróbuj ponownie zaktualizować oprogramowanie konsoli.
    i również nic to nie dało. Napęd jest przerobiony na lt 2.0 obecna aktualizacja dasha to:2.0.12625.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. cinas395

cinas395 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rowiązałem już sam ten problem. Aktualizacja nie chce się wgrać bo mam przerobiony napęd i należy wgrac oryginalny SW, albo dokonać aktualizacji przeróbki.

Wczytywanie...

Poleć forum