1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy . Chce grac .

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jaayy, Styczeń 31, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. jaayy

jaayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam .
    Kupiłem Xbox`a 360 w roku 2008 około . Grałem na nim lecz po jakimś czasie się zepsuł i stał do tego czasu . Czyli około dwa lata . Postanowiłem go naprawić wysłałem do serwisu w piątek go dostałem wszystko pięknie , ładnie chodzi lecz nowe gry jak nagrałem mi nie działają , dowiedziałem się że to wina softu Flash w napędzie . Chciałem sam go zaktualizować bo nie będę znowu wysyłał do serwisu i płacił pieniędzy za przesyłki . Znalazłem na tym forum taki post : http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/ixtreme-1-61-no-stalth-40348.html . Czy ktoś rozsądny napisał by po kroku jak to zrobić . I proszę nie dawać komentarzy typu : jest opcja szukaj itp . Bo szukałem i nie znalazłem . Możecie ten napisać mi to na gg : 8336726 (nawet jak nie będę dostępny) lub na email : xxxjay69xxx@gmail.com . Ale najlepiej opiszcie to w poście . Pozdrawiam i czekam na pomoc . Jeszcze dopiszę że mam napęd samsung .

2. Lotnik421 Xbox One

3. zum51

zum51 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kalisz
    Poszukaj na bo jest dużo tematów ego typu :(

4. Folga360

Folga360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    Chyba zalogowanie do LIVE powinn wystarczyć powinny aktualizacje się pobrać automatycznie :p
    Pozdrawiam

5. jaayy

jaayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale jak mam zbanowane konto na Xbox Live bo kupiłem iksa używanego to też jakoś mogę z liva pobrać aktualizacje ? Jak tak to jak mam to zrobić . zum51 napisałem , żeby nie pisać takich postów , napisałem że nie mogę znaleźć , możesz podać mi link do takiego posta.

6. jaayy

jaayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorrki , że pisze jeszcze raz post ale mam ważne pytanie bo teraz moge grać na piratach czy jak z LIVE pobiore aktualizacje nadal bede mogl grać aktualizacje . I przypominam aby ktos powiedział jak ja pobrać z xbox live . Jak nie mam konta . I jak ktoś może nich opisze jak zrobi.ć zamemu iXtreme 1.61 co podałem na początku postu .

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Aktualizacje nic nie dadzą...

Na starym iXtreme możesz patchować obraz z wave4 na wave3/2

8. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sprawdz gry jakie ci chodzą , pózniej gre która ci chodzi sprawdz w abgxie360 jaki ma wave i reszte gier przerób właśnie do tego wave , i po kłopocie , zaktualizuj także dash

9. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Czy na pewno masz zbanowane konto a nie konsolę , bo to różnica ? Aktualizacje offline zobacz tu : http://xboxforum.pl/ogolne-f71/aktu...fline-[2-0-8955-0-avatar-updatespy]-7365.html , I tak jak napisali koledzy powyżej , jeśli nie wiesz jaki masz ixtreme w konsoli to sprawdz jakąś grę w abgx360 i jaki ma wave i do tego wave paczuj pozostałe gry . Najlepiej programem 360 waves patcher . Lub zaktualizuj w serwisie konsolę do np. ix 1.61 , poza tym poszukaj trochę bo takich problemów jak Twoje jest tu całe mnóstwo .

10. jaayy

jaayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spaczowałem właśnie programem "360 waves patcher" Tekkena 6 do wave 3 , lecz w tej chwili nie mam xboxa jutro bede miał . Patchowałem zgodnie z instrukcjo na forum . Bedzie mi działać na moim xboxie ? Bo gry wszystkie jakie mi chodza sa wave 3 .

11. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    no to jak jak masz wave 3 to nie może być 1.4 ,na 1.4 działa tylko wave 2

nowe gry jadą na 1.6 z activate iso,1.61 bez active i 1.61 NS działaja wszystkie bez paczowania.
    Co do starych 1.4,1.5 musisz patchowac do wave 2 np. 3rd wave patchem

12. jaayy

jaayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli na jakie wave musze zpatchować Tekkena 6 aby mi działał . I czy moge rozpoznać wkladając gre do kompa po plikach na jakie jest wave ? Lub rozpoznać czy ogólnie jest inne wave na grach ?

13. Michcio200

Michcio200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox wave patcher pokazuje ci jaki jest wave gry.Jak przerobiłeś na wave 3 to co ci szkodzi nagrać i zobaczyć. Jeśli nie będzie działała gra to znaczy że musisz przerabiać na wave 2.

14. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wszystko jest na forum! POszukaj naprawdę

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.