1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy co kupić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez julik1, Grudzień 29, 2010.

1. julik1

julik1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    Potrzebuje pomocy Nie wiem co kupić xbox360 kinect 4gb czy ten biały arcade nie znam sie zupełnie Dlatego zwracam sie do zawodowców... w sklepie nie mam co liczyc na podpowiedz bo chca wepchać to co im zalega na magazynie Napiszcie mi na co zwracać uwage i czym sie te xboxy od siebie różnią Pomocy
    z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojak436

wojak436 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Racibórz
    Arcade ma 256mb pamięci wbudowanej a Slim ma 4gb pamięci wbudowanej. Arcade jest w 65nm chyba a slim w 45 chyba. Na + slima jest to że ma Wi-Fi

4. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Kupuj slima, jak się zdecydujesz w przyszłości na kinect to będziesz podłączał bezpośrednio kinect bez 2 zasilacza, którego wymagają starsze konsole.

Pozdro

5. julik1

julik1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki ja nastawiłam się na xboxa 360 4GB z kinectem ale słyszałam ze ten arcade przyjmuje nie tylko orginały gry i tez mozna do niego podłączyc kinect? i teraz nie wiem co robić zalezy mi tez na dobrej jakosci obrazu i nie awaryjności pozdrawiam

6. smykk

smykk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    slima też bedzie można za niedługo przerobić LT+ kupuj slima nie będziesz potrzebawała zasilacza do kinecta

7. macmac

macmac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Obecnie w kraju żabojadów .....
    Lepiej kup slima .

Wczytywanie...

Poleć forum