1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy dziwna przypadłość !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez roland187, Czerwiec 20, 2010.

1. roland187

roland187 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Od nowości mam takie dziwne "coś" gdy przechylam konsolę w jedną lub drugą stronę to w środku jakby coś latało jakaś śrubka czy whatever. I nie wiem czy to przypadłość "standardowa" choć nie wiem bo kumple tak nie mają...
    Zastanawiam się czy też tak ktoś ma??
    :ban

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shoowsky

Shoowsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opoczno
    1) po co przechylasz tak konsole ?
    2) to raczej normalne bo w środku coś w końcu jest , to nie puste pudełko.
    3) gdyby latała srubka to latwo poznac dzwiek odrozniajacy sie np od plastiku : )

p.s 4) pomogłem? kliknij dziekuje :) ------->

4. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    ale zes pomogl, napisales cos w stylu: "na lozko sie spi, a woda ma inny zapach niz wodka"

5. Crespo

Crespo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Po co przechylasz konsole ? Mozliwe, ze jakas srubka sie odkrecila, badz np w fabryce dali jedna dodatkowa Ci .

A tak serio, to jezeli to srubka i nie chcesz rozkrecac konsoli TO RADZE NIE PRZECHYLAC !, bo jak Ci wpadnie w wiatraczek i go zniszczy to raczej nie za ciekawie bedzie.

6. Shoowsky

Shoowsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opoczno
    Za to Ty pomogłeś zdecydowanie bardziej...<ok>

Dałem mu do zrozumienia poprostu , żeby odróżnił dźwięk śrubki latającej i udeżającej o plastik a część plastiku / tworzywa bo myślę , że np pł.główna to mu nie odpadła...a pozatym w każdej konsoli slychac jakis element jak ją przechylisz...

7. Dojniak

Dojniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Moze czujnik położenia konsoli ? :D Bo to lata ale nie robi odgłosów jakby latała jakaś śrubka bez przesady ...

8. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    wszyscy tak mają ,to jest czujnik położenia który wykrywa czy konsola stoi pionowo czy też leży poziomo :) to jest taka mała metalowa kuleczka w czarnej plastikowej obudowie która lata sobie i wydaje taki dźwięk jak zmieniasz położenie xboxa - wszystko jest ok

9. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zgadzam się, że wszyscy tak mają. Miałem do czynienia z paroma konsolami i jak się je przechyliło to w każdej coś lata. Więc nie przejmuj się i graj ile się da

10. roland187

roland187 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Aha dzięki bo się bałem trochę czy coś jest nie tak i co z tym zrobić... Ale jak widzę jest wszystko ok. Nie przechylam konsoli tylko jak wyciągałem z pudełka i potem niosłem do tv to zwróciłem na to uwagę :D

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Zauważ że jak zmieniasz położenie z pionowego na poziome i odwrotnie to wtedy świecą się inne diody na Xboxie, więc pewnie od tego to jest ;P

Wczytywanie...

Poleć forum