1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

POMOCY dziwny error podczas logowania na stronie xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marczak, Lipiec 21, 2015.

1. marczak

marczak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój pierwszy temat nigdy nie zakładałem tematów na forach,ponieważ zawsze jakoś udawało się rozwiązać problem z tym się męcze kilka dni zaczęło się tak :
    Chciałem skorzystać z darmowego golda na jeden miesiąc więc musiałem dodać środek płatności.
    Gdy już to zrobiłem musiałem coś tam akceptować żeby dokonać "transakcji" i wyskoczyło że nie mam uprawnień bo jestem niepełnoletni (17lat), że muszę mieć zgodę na koncie rodzica.
    Szukałem tej funkcji i gdy znalazłem to miałem pozwolenie na uprawnienia. W Google szukałem i kazali odejść z rodziny i jeszcze raz dołączyć i to był poważny błąd.
    Od tego momentu na stronie xbox wyskakuje dziwny błąd "runtime error" (na zdjęciu) nawet jak przyłączyłem siebie do rodziny nadal to samo Na stronie Microsoft mogę się zalogować ale na xbox.com nie

Na konsoli xbox ( posiadam xbox360 E) gdy chciałem się zalogować wyskakiwał błąd że nie mam skojarzonego konta rodzica. No to przystępuje do skojarzenia nowego również błąd więc w Google sprawdzałem i znalazłem rozwiązanie kazali usunąc profil (usunełem tylko profil bez zapisów itp.).
    Oraz kazali usunąc pamięć podręczną konsoli (cache) a następnie zrestartować konsolę i pobrać ten profil. Kolejny problem tym razem błąd 801540a9 i tu nic nie zrobię wiem tylko że to błąd z rodziną a mam dodanego rodzica
    Bardzo proszę o jakieś wskazówki co do zalogowania do strony oraz do konsoli

PS : nie chcę tworzyć nowego konta itp. ponieważ na tym profilu mam wszystkie osiągnięcia z gier FUT GTA V BF ta opcja nie wchodzi w gre

Załączniki:

Ostatnia edycja: Lipiec 21, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A kropki i przecinki to człowiek potrafi wstawiać czy też nie? Popraw post to Ci prędzej ktoś pomoże. W Twojej wypowiedzi jest jeden wielki chaos.

A próbowałeś się logować przez inną przeglądarkę niż IE? IE to najgorsze gówno jakie wyszło na świat...
    Nie wiem czy czasem na koncie rodzica nie da się ustawić co Twój profil (dziecko) może. Kiedyś w konsoli w ustawieniach w tym byle co zmieniałam, ale to było dawno temu.

4. marczak

marczak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na innych to samo używam IE,ponieważ na innych mam problemy z wirusami i usunąłem na chwilę.
    Na koncie rodzica nic nie ma na temat logowania do konta

5. LEPEKe

LEPEKe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pierwsze co to zacznij od zmiany IE a następnie, załóż konto +18 jeżeli nie wykorzystałeś kodu.

6. marczak

marczak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie chcę zakładać nowego konta szkoda zapisów, a inne przeglądarki sprawdzone :(

7. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dzwoń do Microsoftu, może Ci coś pomogą. Aczkolwiek ktoś się wypowiedział na necie, że nawet oni mu nie pomogli :p Może masz profil uszkodzony i nic z tym nie zrobisz.

8. marczak

marczak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    trochę dziwne że profil uszkodzony przez zmianę rodziny, a do Microsoftu nawet nie chcę bo na pewno nic nie zrobią :(. Głupi byłem że podałem prawdziwą datę.

9. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Taa nic nie zrobią, od czegoś oni tam są. Nie pogryzą Cię przez słuchawkę telefonu. Na internecie nic innego nie ma poza tym co zrobiłeś. Usuń profil jeszcze raz z konsoli i przypisz go do innego konta rodzica, bo z tego co widzę to po pobraniu profilu jeszcze raz przypisuje sie konto rodzica. Załóż nowe jak nie masz 2 kont dorosłych. Albo usuń swój profil i profil rodzica i pobierz je na nowo oby dwa? Potem czyszczenie danych. No nie wiem.

10. marczak

marczak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja nawet profilu nie mogę pobrać :( błąd 801540a9. Na konsoli są 2 konta dorosłe wcześniej przed usuwaniem konta próbowałem do dwóch i nie dało rady.

Z tego co wiem to z nimi tylko po angielsku można

Wczytywanie...

Poleć forum