1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy E74, E73 Xbox Elite

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez danio84, Sierpień 12, 2010.

1. danio84

danio84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam i proszę o pomoc osoby, które mają pojęcie.
    Mianowicie kupiłem XBOX'a Elite 120GB za 600 zł jakieś 2 - mc' e temu (pełny zestaw + 2 pad), wszystkie gry, które ściągnąłem z netu działały (tzn. nie miałem problemu z jakimiś wave' ami). Po jakimś miesiącu grania wyskoczył błąd E74 po paru ponownych uruchomieniach konsoli ginął, aż w końcu już "został". Zrobili mi X - Clampa i po 2 dniach i pojawił się E73. Oddałem do serwisu, gość mi pisze po 2 tygodniach, że konsola nie do naprawienia, więc dzwonię do niego i się pytam czy jak wymieni płytę główną czy będzie działa, a on mi na to, że żadnej płyty gł. nie ma żeby sprawdzić i mi mówi, że jedyne wyjście to kupić nowego. I Mam takie pytanko czy jest ta konsola do naprawy po wymianie płyty gł. (mam oryginalne śrubki z przed x - Clampa i radiatory nie były wiercone) a konsolka jest z 23-03-2008. Proszę nie pytać o dane techniczne typu: jakieś dash'e, ixtrimy bo nie mam pojęcia. Jestem z Łodzi.Help !!!!!!!!!!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nic nie da się zrobić a wymiana płyty to największa głupota. Kupuj nowego!

4. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    po prostu nie nalezy kupowac konsolek nie jasperów i problemy z glowy..plyta glowna to za duzy wydatek wg mnie. bardziej by sie oplacalo sprzedac tego smiecia i kupic nowego arcade i domontowac do niego dysk z elitki

5. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Widzę, że masz Falcon'a. On jest nawet dobry, ale radzę Ci kupić nową konsole z płytą główną Jasper.

6. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    koszt wymiany płyty waha się w kosztach 300-400 zł, więc czy jest sens?

7. danio84

danio84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No o to mi właśnie chodzi, czy jak wymienię płytę to będzie działało.
    Na PROFESJONALNY SERWIS KONSOL XBOX 360, PS3 i XBOX niby wymiana płyty to 200 pln + koszt przesyłki to mnie wyniesie jakieś 250 pln.

Wczytywanie...

Poleć forum