1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

POMOCY !!!Fallout.3.PL.PAL.XBOX360-TEAM.TripHaZaRd.&.SKAZA

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez swiatol, Marzec 18, 2009.

1. swiatol

swiatol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam pobrałem tę grę konkretnie Fallout.3.PL.PAL.XBOX360-TEAM.TripHaZaRd.&.SKAZAwszystko pięknie się pobrało rozpakowałem zostały 2 pliki jeden rar który zajmuję 7,29gb i wiadomo mały plik dvd 76bajtów problem jest taki że nie ma pliku iso jak mam to wypalić po rozpakowaniu tego dużego rara który są dwa pliki Audio Ts i Video Ts wtym audi folder jest pusty a Video ma 4,60Mb o co chodzi ? czy coś jest nie tak jak to wypalić plik mam ponad 7GB po rozpakowaniu 4,60MB pierwszy raz się spotykam z taką sprawą proszę o pomoc dziękuje czekam na info

2. Lotnik421 Xbox One

3. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Jezus, to nie jest rar, tylko iso -,-

4. ufoludekcrezy

ufoludekcrezy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska .
    Jak widać nie orientujesz sie zbytnio o co biega. Poczytaj tutki na forum o co w tym chodzi nie liczy sie zakonczenie nazwy pliku 7.29gb liczy sie jego zawartosc moze to być nawet koncowka (falout3.01) lub (falout3.iso) ale obraz po wypaleniu takiego pliku wraz bedzie działał możesz spróbować clonecd lub imgburn ważny jest plik ten z zakonczenie .dvd musi tam być zawarta dokladna scieżka nazwa pliku z tym rozszerzeniem tego twojego RAR niby 7.29gb I LayerBreak. wiec sądze że z reszta se poradzisz.
    http://x360iso.org/poradniki-iso/

5. swiatol

swiatol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ok temat można zamknąć poradziłem sobie oczywiście dzięki wam

Wczytywanie...

Poleć forum