1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

POMOCY ! Fight Night Round 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AkikimuraSura, Sierpień 3, 2011.

1. AkikimuraSura

AkikimuraSura Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Ostatnio od kolegi pożyczyłem sobie FNR3 (łatwe achivy) i tu jest problem doszedłem już do walki sponsorowanej przez Under Armour. Na początku szło mi świetnie, wszystkich kosiłem, ale przy tej walce to masakra, po prostu sobie nie radze. Czy mógłbym mi ktoś pomóc jak najlepiej wytrenować zawodnika, albo jak wyprowadzać ciosy, cokolwiek ! Czytałem też gdzieś że jest łatwy sposób na calaka, wystarczy cały czas atakować niedozwolonymi ciosami, czy to działa ?

Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Za niedozwolone ciosy zostaniesz zdyskwalifikowany. łatwe osiągnięcia są dlatego, że nie trzeba robić żadnych wymyślnych wyzwań, tylko piąć się w górę w karierze. A co do treningu, to tak bywa gdy daje się autotrain. Wtedy wszystko dostajesz o połowę mniejsze. Wybieraj trening manualny i ćwicz. W końcu na tym ta gra polega : )

4. AkikimuraSura

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak ale czytałem też że można to gdzieś wyłączyć (niedozwolone ciosy) Już mam sejva przed walką i nie mam jak trenować ;/ A chciałbym wygrać tą walkę.

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Aha, fakt, można tak zrobić i walić gościa z głowy ( podobny najskuteczniejsze) Ale gdzie tu fan?, gdzie wyzwanie?

6. Paster03

Paster03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    Własnie najlepiej trenować samemu a nie przez autotrain, ale nawet jak tak robiłeś to bez problemu przez wszystkie walki da się przejść za pierwszym podejściem, jakiś wymyślnych kombinacji nie trzeba stosować. Calak to kwestia 1-2 wieczorów ;)

7. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    wyłącz w ustawieniach interwencje sędziego czy coś takiego, trenuj zawodnika manualnie, a jak będziesz miał problem to bij z główki :D

8. AkikimuraSura

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięks za rady już sobie jakoś rade :} Trenuje manualnie i robię uniki.

Wczytywanie...

Poleć forum