1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy GOLD mnie dobija

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez osa1282, Sierpień 20, 2016.

1. osa1282

osa1282 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dobra a więc tak... Dostałem miesięczmy dostęp do uxługi XBL Gold i w ustawieniach w polu subskrypcje mam że Odnowienie Golda - 2016-09-17 ALE usługa ta nie działa grałem sobie normalnie w FUT'a jeszcze przedwczoraj... Wczoraj miałem problem poszedłem spać dzisiaj nadal to samo. Szukałem rozwiązania widziałem że muszę usunąć i dodać na nowo konto... No i tak zrobiłem ale nic to nie dało. W głownym menu mam też reklame "Zapisz się do GOLD" No kurde przecież jestem wpisany. Jakieś pomysły co z tym zrobić. Status NAT: Umiarkowany

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Skoro ponowne dodanie konta nie pomogło to nie mam pojęcia czemu tak. Na umiarkowanym powinno dać radę się połączyć, ewentualnie spróbuj NAT otworzyć poprzez odblokowanie portów w routerze, ewentualnie dodanie konsoli do dmz. Porty masz tutaj: support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/networking/network-ports-used-xbox-live
    Ewentualnie na włączonej konsoli przycisk power przez 10sek. Później uruchom konsolę ponownie i spróbuj czy gold już śmiga.
    Jak ani jedno, ani drugie nie da rady to musisz dzwonić, bądź pisać na support.

4. osa1282

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Infolinia czynna w dni robocze <3 Zabije ich tam chyba

5. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ale jest czat pisemny, w weekend też działa z tego co wiem, bo nieraz tam pisałam :D Tu łap linka: http://support.xbox.com/pl-PL/contact-us#0:3:0
    Na samym dole masz Czat pisemny, dasz sobie radę :) Ogólnie to wchodzisz na xbox.com -> Pomoc techniczna -> Xbox One -> Na samym dole kontakt z nami -> Xbox One -> Sieć i na dole kontakt z nami.

6. osa1282

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Xbox mnie denerwuje ... To sie stalo wczoraj jak mi prąd wyskoczyl ... Dobrze ze znam angielski bo przecież czatu w jezyku PL nie ma .

A kiedy dostane informacje o tym czacie?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Sierpień 20, 2016
  7. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A to wiesz co zrób? Odłącz włączoną konsolę na 3min z wszystkich kabli i podłącz ją ponownie. To też czasami pomaga, a support też Ci to zaleci :D Mi napęd zaczął świrować, że nie działał, odłączyłam też zasilacz z konsoli na parę minut i wszystko wróciło do normy, właśnie przy cyrkach z zanikiem prądu mi się to stało :)

Przecież chat działa na bieżąco, jedynie co to czekasz na początku w kolejce, aż konsultant Ci odpisze. Mi pokazało, że czat obecnie działa.

8. osa1282

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Gdzie ten czas mi sie wyswietli ? MAm tylko ze odebrali prosbe o rozmowe

9. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to czekasz, aż Ci tam konsultant odpisze. Przecież pisze, który jesteś w kolejce i ile masz mniej więcej czekać. Czasami nawet jak pisze 0 min to musisz chwilkę poczekać. Musisz mieć te okno otworzone :> W chacie masz osobne okno do rozmowy i je trzymiesz, aż Ci się zgłosi konsultant. Dodam, że to ma być chat pisemny, a nie że oni mają zadzwonić ;)

Na samym dole masz takie coś:
    Klikasz w to, uzupełniasz dane, które tam potrzebują i dajesz rozpocznij rozmowę. Zostawiasz otwarte okno z tego chatu i czekasz, aż konsultant się odezwie do kilku minut. Jest dźwięk jak Ci konsultant napisze.

Ostatnia edycja: Sierpień 20, 2016
  10. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Napisz jeszcze za niego na tym czacie.. Wszystko masz podane jak na tacy a Ty nadal nie ogarniasz.
    Nie działa trialowy GOLD to się kupuje normalną subskrypcję i po problemie.
    Tylko stary nie pisz że Cię nie stać, bo na konsole miałeś ~1k więc te 150zł na Golda też powinieneś dać rade ogarnąć.

11. osa1282

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie zakładaj z góry że tak napisze chciałem od razu kupić tego Golda ale jak teraz nei dziala a ja kupie i On dalej nie bedzie dzialac to bede tylko bardziej wymoderowano!

Jeśli mi nie pomogą to kupie bo innego rozwiazania nie widze

Dobra wina leżałą po ich stronie w sumie to jeszcze tego nie zrobili ale muszą mi odnowić licencje i nawet jeśli kupiłym tego gold tak czy siak nie działałby ... :) Trochę to trwało zanim to sprawdzili ale mam nadzieje ze za 5 minutek bedzie okej

Ostatnio edytowane przez moderatora: Sierpień 20, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum