1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

POMOCY ! Grand Theft Auto IV - achievement nie do odblokowania

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Bartii, Sierpień 15, 2010.

1. Bartii

Bartii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Darmstadt
    Jak odblokować tego achievement'a ?

YouTube - GTA 4 Rolled Over Achievement Tutorial, Easiest Way (HQ)

Od 3:00 w nocy z kuzynem próbujemy i nic . ;/
    Może gdyby nie ta policja to by się dało.
    Na tej huśtawce też nic nie wychodzi . ;|

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja to zrobiłem właśnie na huśtawce, podjedź do niej z boku i powinna Cie wywalić i obrócić.

4. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja polecam to zrobić tak : YouTube - Rolled Over Achievement - GTA IV . Sam kiedyś tak robiłem , ale na innym wieżowcu chyba tym stacji telewizyjnej w pierwszej części miasta dostępnej po zaczęciu gry lub jeżeli nie chcesz używać cheat'ów , aby skołować auto na dach to polecam jak kolega wyżej metodę z huśtawką , ale dach gwarantuje praktycznie 100% skuteczności.

5. Bartii

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Darmstadt
    po wielu próbach nadal mi nie wychodzi ;/
    chociaż wydaje mi się że było pięć obrotów, a i tak nie ma żadnej informacji o tym że odblokowałem achievement.

6. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Na jednym z mostów jest rampa najedź na nią jednym przednim kołem i jednym tylnim nie zapomnij o dużej prędkości.

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Bartii trzeba próbować, mi się udało zaliczyć to na tych "rampach" na lotnisku, jeżeli tam chcesz próbować, no to full hp + kamizelka obowiązkowa, ze względu na psy, auto weź jakieś w miarę szybkie, tylko żeby nie miało za nisko podwozia, bo będzie haczyć o krawężniki na lotnisku (tych przy trawie). A z tym liczenie obrotów samemu to nie licz na to za bardzo, ja naliczyłem 4 obroty a achievement i tak wpadł :)

8. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Potwierdzam. Najlepiej na czarnych , podwójnych rampach na lotnisku. Co dziwne , mi zaliczyło aczik , mimo iż nie wykonałem nawet 5 obrotów , tylko dwa razy pod rząd wjechałem na rampę z maksymalna prędkością Cometem , na jednej stronie auta ( tzn. prawym przednim i tylnym kołem).

9. Bartii

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Darmstadt
    Ok. Po wielogodzinnych próbach udało się !
    Zrobiłem ten trick z huśtawką.
    Teraz wiem że na nowym save bez cheat'ów i gdy wjeżdżam na nią tyłem to mocniej wyrzuca.

Dzięki wszystkim za pomysły.

Wczytywanie...

Poleć forum