1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomocy GTA v

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez Mati 7920, Luty 5, 2014.

1. Mati 7920

Mati 7920 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Konopki-Białystok
    Potrzebuje pomocy dotyczącej gta v. Gre przeszłem i teraz cisnę do 100%. Problem w tym że szukam traktatów epsilonu, mam 2, ale nie mogę znaleść trzeciego. Oglądałem poradniki gdzie on się znajduje znajduje ale go tam nie ma. Drugi traktat podniosłem Treworem. Czy teraz dlatego nie moge go znaleść? Pomocy!

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Słownik ! przeszłem ? .....nawet wieśniaki mówią poprawnie...do znaleść nie będę się już wtrącał.

4. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Takie rzeczy jak części listu itp możesz zbierać wszystkimi postaciami ...

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum