1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy ishas 124B

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez angura, Lipiec 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. angura

angura Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,wiem wiem ze było dużo takich wątków ale żaden z nich mi nie pomógł nic a nic wiec postanowiłem napisać w czym problem (konsola lt 3.0)od niedawna posiadam nagrywarkę LiteON iHAS124-19 B + IXTREME BurnerMAX +GRATIS (2417141924) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. chciałem nagrać Dragon Dogme oraz Gears of War 3 oczywiście gierki przepuściłem przez abgx wszystko na zielono ok ,następnie najnowszym img burn nagrywałem dragon dogme płyta verbatim i opcja opc w ustawieniach img burn predkosc 2,4 lub 4 bufor 241 lub 280 weryfikacja przy 49% konczy sie bledem (anuluj,ponow brobe, kontunuuj) tak samo z Gears of war 3 podejzewam ze tak samo bedzie z Lego batmanem 2 straciłem już 20plyt na Dragon dogme zależy mi na nagraniu tej gierki ale nie da rady próbowałem tez płytami platinum i aktualnie lecę na omegach oczywiście bez opcji opc przy zmienię prędkości i bufora i to samo przy weryfikacji 49% jest kicha ,nagrywarka jest dobrze podpięta ma tego burnera max kochani pomóżcie mi proszę bo juz nie wiem co robić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. momos

momos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    a zaktualizowałeś sterowniki nagrywarki??
    może zmień stery na nagrywanie płytkami verbatima i wtedy z verbatimami spróbuj.

1 osoba to lubi.
  4. angura

angura Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a mógłby ktoś wysłać flesza pod plyty omegi ? Disc ID: RICOHJPN-D01-67

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Ściągnij sobie program, MediaCodeSpeedEdit i będziesz sobie mógł sam zmieniać MediaID po odpowiednie płytki.

1 osoba to lubi.
  6. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    angura - płytki firmy OMEGA, EMTEC, ESPERANZA itd zostaw sobie na gry XGD2 i nagrywaj je używając CloneCD.
    Gry XGD3 nagrywaj tylko i wyłącznie na Verbatimach.

Ja na Twoim miejscu wgrałbym jeszcze raz iXtremeBurnerMAX pod Verbatimy, które dostarczył c4eva ( do ściągnięcia stąd: http://www.ixtreme.net/ixtreme-lt-lite-touch-download/16527-ixtreme-burner-max-download.html ).

Potem ustaw wszystkie opcje w ImgBurn:

Force Hyper Tuning: Disabled
    ● Online Hyper Tuning: Disabled
    ● Overspeed: Disabled
    ● SmartBurn: Enabled

● Włącz OPC ( zakładka Write -> Page1 -> Perform OPC Before Write ).

● Bufor ( zakładka Tools -> Build -> Page2 -> Read Buffer Size ) ustaw na maksymalny, czyli na 512MB.

● Zakładka I/O -> Page2 -> Buffer Size -> 512MB

● Kliknij OK. Zrestartuj komputer i wejdź w Tryb Awaryjny.

● Wybierz obraz płyty wcześniej przepuszczony przez abgx360 1.0.6, wybierz prędkość x4 i odsuń się od komputera aż płytka się nagra.

Dla mnie jest to sprawdzony sposób na nagranie płyty. Jakość nagrania waha się pomiędzy 85 a 98%! ; )

2 użytkowników lubi ten post.
  7. angura

angura Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam program ale co mam zrobić możne ktoś powiedzieć mam tabelke znalazlem swoj id plyt i co dalej zapisauje na dysku ?

8. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  9. angura

angura Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1