1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy! Jak kopiować gry RGH przy pomocy lan`u

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez myzwa, Wrzesień 12, 2012.

1. myzwa

myzwa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukam już od 2 godzin na forum i necie czegoś co pomogłoby mi z tym problemem, ale nie daje juz rady. Jestem lewy i poki co nie mam pojecia o FSD 2.2. Co musze ustawić i gdzie aby móc zrzucić gry na dysk Xboxa? czy tylko przez programy jakies FTP sie da czy, przez sieć mojej Visty bedzie widoczny dysk xboxa. Kolejna sprawa, to jak ustawić to połączenie, aby przez netbooka udostępnić internet, który łączy się z nim przez wi-fi? Przepraszam jeśli padały już te pytania, ale już mi ręce opadły i mam już dość tego RGH:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    przede wyszystkim wywal Vistę, to najgorszy system microsoftu jaki w ogóle powstał, najbardziej wadliwy i najzłośliwszy dla użytkownika

Wczytywanie...

Poleć forum