1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy :( jestem nowy pomoc prosze :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez suchy577, Sierpień 22, 2011.

1. suchy577

suchy577 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich,
    kupilem jakis rok temu konsole xbox 360 ( przerobke),i gralem sobie zawsze normalnie we wszystkie gierki( piraty), kiedy bralem nowe gierki zawsze mi sie aktualizowalo oprogramowanie. Dzis naszla mnie ochota aby pograc w ASSASSIN'S CREEED BROTHERHOOD. Sciagnalem nagralem tak jak zwykle i nie dzialalo, mialem tak juz cos podobnego kiedy zaktualizowalem oprogramowanie kiedy wlozylem plytke z crysisem 2 wtedy nie dzialal mi np. COD BLACK OPS. Wiec teraz chcialem zeby jakos zadzial mi ten ASSASSIN I probowalem cos zrobic aby ta gierka mi odpalila i chcialem zaktulizowac oprogramowanie ( nie wiem po co ... ). Wszedlem na oficjalna strone i sciagnalem cos wlozylem to na pendrive. Nazwa pliku ktory sciagnalem to "SystemUpdate_13599_USB.zip". W xbox`sie sie wszystko zaktualizowalo i teraz mi zadna gra nie dziala i pokazuje sie tak jak bym odpalal jakis film. POMOCY
    Wiem ze takich tematow jest pewnie sporo i z gory przepraszam za to ze byc moze pisze podobny temat ale jestem laikiem w tych sprawach i chce zeby znowy mi gierki chodzily co zrobic ? ... pomocy :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kogut

kogut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dash ktury zaktualizowales kasuje przerobke
    jesli masz klucz to wgrasz nowa

4. boruch

boruch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Prawdopodobnie te gry które masz mają zabezpieczenie AP 2.5, które przy starszym dashu działają przerobione ze starszym ixtreme, ale przy nowszym dashu ( a ty aktualizowałeś go) musisz wgrać najnowszego ixtreme 1.91 i powinno wszystko śmigać.

5. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    tak jak pisza koledzy,w tej chwili masz nie przerobiona konsole wiec czeka Cie update ixtreme na 1,91

Wczytywanie...

Poleć forum