1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy konsola falcon :)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Dvdmax93, Kwiecień 21, 2011.

1. Dvdmax93

Dvdmax93 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Xbox 360 Premium 60 GB + GWAR + Mass Effect 2 BCM! (1553920338) - Aukcje internetowe Allegro

Piękny zestaw i zastanawiam się nad zakupem,jeśli jakimś cudem uda mi się za max 400zł to kupić będzie w tym boska ręka:)

Jaki to posiada napęd Liteon czy Benq ?

To prawda że jeśli to będzie Benq mógłbym samemu to przerobić? jeśli tak da się na LT+?
    Można instrukcję obsługi krok po kroku jak to zrobić?
    Podobno jeśli zrobię coś źle już po konsoli;/
    Da się tak przerobić bez klucza napędu?

http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-samsung-benq-jungleflasher-8932.html

Instrukcja to to?

2. Lotnik421 Xbox One

3. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wygrasz, prawie pewne. Przed końcem aukcji botem ktoś zalicytuje i bye bye, tak jak u mnie, cena pół godziny przed końcem 190 zł - po zakończeniu 300 zł. do tego konsola była arcade z przegrzewaniem

4. pawelhenryk

pawelhenryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gdyby nie napaleńcy bijący się od 1 z 7 czy więcej dni, może udałoby się wbijać niskie ceny, a tak nie sądze, zeby Ci się udało

5. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @Dvdmax93:
    Ciężko powiedzieć, w sierpniu '08 montowano z reguły napędy LiteOn, ale trafiały się również BenQ.
    BenQ są proste do przerobienia, musisz tylko rozkręcić konsole i podłączyć napęd do PC. Jak będzie LiteOn 83850C to też nie jest trudne.
    JungleFlasher Tutorial ze strony JungleFlasher.net

EDIT:
    Jeżeli trafisz tam na LiteOn to najprawdopodobniej będzie to 74850C, a on wymaga dodatkowego sprzętu.

6. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    jak dla mnie za bardzo sie nie oplaca, cena juz jest 405zl a jeszcze 1 dzien do konca, cena pewnie urosnie do 450zl

7. davidzgierz8484

davidzgierz8484 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zgierz
    Mialem z tego samego dnia konsole i byl LITE-ON.

8. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Będzie LiteOn 74850C wiem bo mam kumpli co mają z sierpnia 08 i mają ten naped,ja mam z czerwca 08 i też go mam i wczoraj padł :(

Wczytywanie...

Poleć forum