1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomocy lt.30

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nolimit123, Luty 19, 2012.

1. nolimit123

nolimit123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam jestem zdesperowany bo chce nagrac battlefielda 3 mam lt 3.0 i juz zmarnowalem jedna plyte na jakims poradniku z youtube wiec chce jakis sprawdzony poradnik a ciagle usuwaja moj temat czy moglby mi ktos napisac na prv bo nie zdaze przeczytac i mi usuna ten temat....??

prosze

lt.30 gram z plyty

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    Wszystko jest na forum. Dziwi się ze tego jeszcze nikt nie usunął

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Wszystko jest na forum + nie jesteś świeżakiem żeby zakładać tu tematy, kolega podał u góry link to jest sprawdzone i napewno działa. Nie dziwie się że usuwają Ci tematy i widzę ładnie masz punktów z warnów :)

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Już Ci wyjaśnili - nie jesteś świeżakiem i powinieneś zakładać tematy w innych działach. Jest dobry poradnik i bardzo łatwo go znaleźć. Do tego nazwa tematu nie opisuje problemu. Masz już 9 pkt, więc nie będą dawał ostrzeżenia, tylko zalecam na przyszłość zapoznanie się z regulaminem forum i przyklejonymi tematami.

Wczytywanie...

Poleć forum