1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

POMOCY LT3.0 kinect nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez meisik.be, Styczeń 5, 2012.

1. meisik.be

meisik.be Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WITAM!
    Obecnie jest spory zamęt z tymi zabezpieczeniami aktualizacjami itp dlatego potrzebuję pilnej rady fachowców..
    oddałem konsole do wgrania LT 3.0 mam dasha 13599 ale jak się okazuje bez avatarów w związku z czym kinect nie działa.. co w tej sytuacji mogę zrobić ? czy mogę wgrać aktualizację na penie z MS ? czy nie zablokuje mi to konsoli lub nie cofnie przeróbki ?
    Po uruchomieniu gry Rapala wyskakuje mi okienko i pisze wymagana aktualizacja co zrobic ? nacisnąć TAK i uaktualnić ?

Z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. fafal121

fafal121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak, aktuakizuj.

Wysłane z mojego Desire HD

4. meisik.be

meisik.be Świeżak Świeżak