1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomocy mam problem z LIVE

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pickm3n, Październik 10, 2010.

1. pickm3n

pickm3n Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Dzisiaj kupiłem x-box 360 slim, na konsoli się znam bo do niedawna miałem wersję premium, problem jest w xbox live, niestety posiadam NEOSTRADE ;( dokładnie livebox-a, a więc gdy łącze się z internetem po przez kabel UTHERNET wyskakuje że połączyłem się z xbox live ale pisało też że nie mogę w pełni używac usługi x-box live pisze żebym wszedł na stronę WWW i zmienił jakiś (nie pamiętam dokładnie) port czy moduł. Gdy łącze się po przez WI-FI w ogóle x-box nie łączy się z liveboxem. Naprawdę proszę o POMOC !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    ustaw ruter - livebox, bo masz NAT pewnie ścisły, są tutoriale, wystarczy poszukać:)

4. pickm3n

pickm3n Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Nie bardzo rozumiem...

Wczytywanie...

Poleć forum