1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy napęd Liteon 16d2s

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez Coller22, Styczeń 11, 2013.

1. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Witam mam problem otóż chodzi o to że przerabiałem napęd koledze konsola z 25-07-2008 napęd nigdy nie był otwierany, a więc tak otworzyłem napęd, zapisuje klucz napędu no i wgrywam Lt 3.0 do litka proces wgrywania przebiegł znakomicie wszystko gitatra, no to kiedy chciałem sprawdzić wkładam kopie zapasową i nagle słychać tylko takie tyk, tyk, tyk,tyk i tak cały czas jakby napęd próbował coś zrobić ale nie może, włożyłem orginalną grę no i ona działa, włożyłem inny org i to samo co z kopią a wkładam ta co wcześniej orginalną "dbz raging blast" i wchodzi bez problemów...
    Proszę o bardzo szybką pomoc !! Co może być problemem oraz jego rozwiązanie
    Aha flasha dal pewności jeszcze raz wgrałem bo myślałem że źle ale nadal jest tak samo...

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    A pirat xgd 2 czy xgd3 ? Xgd 2 piraty chodzi? Wgrales soft 0251 ? Probowales pod dosflash?

4. Coller22

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Sprawa wygląda tak piraty xgd2 i xgd3 nie reaguje tyka i tyka sobie cały czas, wkładam mu orginał Assassins Creed brotherhood i nadal tyka wkładam mu Crysis 2 orginał i też tyka fifa 11 też tyka a wkładam mu Dragon ball Raging Blast i za każdym razem odpala to też jest orginał , soft to JF automatycznie wybrał i wczytał do napędu a pod dosflash nie próbowałem nic.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Pomocy napęd Liteon 16d2s

Laser zjechany, trzeba wymienić

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

6. Coller22

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    A powrót do stock firmware nie pomoże ? bo dziwne ze jedne orginał na 4 wchodzi a pirat żaden
    Edit1: A jaki być powinien Lt dla litka 74850C czy soft 0251 czy jakiś inny

7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    0251 Przeczysc laser i sproboj jeszcze raz . Kazdy liteon po dashu 13x to 0251

8. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    zaiste dziwna sprawa, wgraj mu stokowy soft i zobaczysz co będzie, jak dalej tylko 1 oryginał będzie czytał to znaczy że laser na 100 procent do wymiany tak jak ci pisał Dex.

9. rev_krk

rev_krk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    można postarać się podkręcić laser, lub go wymienić, co jest zdecydowanie łatwiejsze

//Przesadzasz z tymi reklamami. jest od tego odpowiedni temat
    http://xboxforum.pl/off-topic-45/zareklamuj-swoja-strone-37467/index5.html#post1162317
    ~z0nk31

Wczytywanie...

Poleć forum