1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy! Nic juz z tego nie wiem.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez koczol, Marzec 7, 2012.

1. koczol

koczol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam napęd samsunga. Mialem wgrany dawno ixtreme 1.51, ale konsola miala Rrod i nic nie zmieniałem. Naprawiłem ją i z tego co się dowiedziałem należało wgrać dash z końcówka 604 oraz Lt 2.01. Powiedzcie mi jak mam nagrać teraz nowe gry. Mam sciągniętego Assasina: R. Przepuściłem go przez abgx 1.0.6 i gra spatchowala mi się do prawdopodobnie do lt3.0 ponieważ teraz na zielono pisze "Topology data..."
    Mam to tak nagrać czy wcześniej obraz był dobry (tzn był komunikat "The first 12 sectors of topology data are blank" na czerwono)??
    Proszę o wyjaśnienie bo już naprawdę nic z tego nie wiem. Tyle wyczytałem ze mi się wszystko pomieszało. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. koczol

koczol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: