1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy ! :P

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez luki1612, Luty 3, 2009.

1. luki1612

luki1612 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej nie długo bd miał x'a :p ( w piątek ^^ ) i chciałem się was zapytać jaki monitor/tv bd'zie najlepsze mam kilka swoich typów :
    1- REWELACYJNY TELEWIZOR LCD 32'' HD-REDAY-Tylko 989 (543190067) - Aukcje internetowe Allegro lecz czas reakcji to 8 ms... To nie bd'zie zbyt za dużo jak na x'a? A do tego HD Ready w zupełności wystraczy ?
    2- TV Plazmowa 42'' HDMI! GWARANCJA + FV OKAZJA! (540981552) - Aukcje internetowe Allegro A o tym co sądzicie ? Plazma nadaje się do gier ? Lecz bez żadnego typu HD zwykła plazma :p
    3 - ZWYCIEZCA GATEWAY 2400 FULLHD 1920X1200 HDMI/DVI (536146344) - Aukcje internetowe Allegro to według mnie foworyt :p Full HD ;p Pivot , pip ;d No i czas reakcji to 3 ms lecz znów to jest tylko 24" czy to wzupełności wystarczy ? Czy Full HD to zrekompensuje :p I nie ma się czym przejmować że to tylko 24" ;D?
    Srry za takie pytania;/ Ale niestety nie jestem w tym biegły ;p Wiem że nie razna forum byłopisane ;P Ale mi chodzi tylkoi wyłącznie o te 3 typy;p Z góry dzięki za pomoc ;))I mam nadzieję że z czasem kiedy bd miał już x'a bd mógł też pomagać innym :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. nike

nike Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    chłopie ja gram na Monitorze LG Cal 17 CRT i wyśmienicie się gra

4. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Jezusie, Maryjo, Józefie święty i Ojcze Dyrektorze! Przecież to gówno a nie telewizor.

j/w. Dlaczego po prostu nie możesz kupić telewizora ZNANEJ i lubianej marki za 1700zł, 32 cale z FullHD?

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Funai podobno robi świetne TV... Dużo forumowiczów ma, i są pozytywne opinie... :)

6. wer

wer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Funai jest dobry jeśli nie ma się porównania, ale jeśli ma się porównanie to wypada gorzej (obraz jest nieco ciemny, poprostu gorszy niż w np Toshibie Regzie, albo Sony Bravii). Kur** ludzie, przecież co chwilę są dobre okazje w MM. Na pewno was tam nie pogryzą, a zawsze lepiej jest zobaczyć obraz na żywo niż tylko przez internet. Dużo osób jeszcze gra na telewizorach SD i jest dobrze, a wy się pytacie czy HD Ready to za mało. Jezu, zlituj się nad nimi. Zazwyczaj w czwartki-piątki są nowe gazetki na stronie MM. Radzę tam poszukać, pojechać, zobaczyć, porównać i kupić ;) Życzę miłych zakupów

7. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    moi rodzice kupili za 1999 LG jakiś nie pamiętam ale 42" Hd ready i w sumie to dość tanio było bo ten sam za 2100 za 2300 widzieli w inny carefourach i innych media marktach a kupili go w realu . w media od czasu do czasu cos sie trafi :p

8. wer

wer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. MiSzCzU

MiSzCzU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  10. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    jedno jest pewne od monitora lepszy będzie telewizor

11. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    kazdy telwizor lcd/plazma 32 calowy i wiekszy oraz monitor powyzej 22 cali jest super. (chyba ze jakies gowno kupisz)
    jakiejs zajebistej roznicy nie bedzie jesli nie kupisz 42-47 cali....za mala przekatna
    a co do monitora full hd..... na takiej malej przekatnej nie zauwazysz ronicy miedzy full hd a hd ready
    99% gier i tak lata w 720p .....

Wczytywanie...

Poleć forum