1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

POMOCY- podłączanie xboxa do neta modem vectra

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez softonek, Marzec 23, 2011.

1. softonek

softonek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Potrzebuję pomocy w podłączeniu xboxa do internetu. Przedstawię co robię i gdzie jest problem.
    Nie mam na tyle długiego kabla ethernet (powyżej 10-15m), żeby doprowadzić go od komputera do konsoli. Włączam więc router i laptopa. Na laptopie uruchamiam wifi i łączę się z internetem. W tym miejscu podpinam kabelek ethernet do gniazdka w laptopie i xboxie. Wchodzę w centrum sieci i udostępniania i w protokole TCP/IP4 wpisuję:
    Adres IP 192.168.0.1
    Maska podsieci 255.255.255.0
    Bramka -
    Na xboxie wpisuję:
    Adres IP 192.168.0.2
    Maska podsieci 255.255.255.0
    Bramka 192.168.0.1
    Potem na pc, w ustawieniach zaawansowanych udostępniam korzystanie z łącza internetowego pc dla xboxa. Przy testowaniu połączenia z xl niestety nie działa. Pisze, że DSN nie są zgodne. Sprawdzałem już wiele z nich i szukałem odpowiedzi w internecie - bezskutecznie. Ktoś wie jakie adresy trzeba wpisać przy korzystaniu z internetu VCTRA? Może coś innego robię źle? Baaardzo proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  4. softonek

softonek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki. Zaraz sprawdzimy czy zadziała :)ciskiem mys

EDIT: Teraz czepia się o statyczny adres ip...
    EDIT 2: Już wiem jak podłączyć internet. Doszedłem do tego przez przypadek. Wchodzimy w połączenia sieciowe. klikamy na lan i bezprzewodowe mając wciśnięty lewy ctrl. Później na którekolwiek prawym przyciskiem myszy i utwórz mostek. Wszystkie adresy i dns-y na xboxie i pc zostawiamy automatyczne. Wchodzimy na xboxie w internet i go mamy :)

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Tak na marginesie MODEM nie potrafi rozdzielic sam neta, potrzebna jest bramka z serwerem DHCP w twoim przypadku komp

Wczytywanie...

Poleć forum