1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy podłączenie xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sarasara2, Listopad 27, 2015.

1. sarasara2

sarasara2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    20151127_141735.jpg

Witam , kupiłam xbox 360 i tu zaczeły sie moje problemy . Mam telewizor LG niestety bez wejścia hdmi . Konsola po podłaczeniu wymusza zmiane ustawien PAL ponieważ zadna gra nie chce sie odpalic . Po zmianie PAL znikają kolory wszystko jest hmmm zgniłozielone... I nie ma dźwieku , wogole . Da się to jakoś naprawić bez zmiany telewizora ? Oprócz tego nie umiem zalogować sie do xbox live , załozyłam konto Microsoft i jak próbuje logowac sie na konsoli to raz niby mi sie udało ale teraz gdy chce cos pobrac pojawiia sie komunikat ze musze sie zalogowac , wybieram zaloguj sie pokazuja sie awatary i napis ze ten moj jest zalogowany wybieram go , chce pobrac znowu ZALOGUJ SIE i tak w kołko niby jestem zalogowana ale jak chce cos zrobic to juz nie . Troche dziwnie to napisałam ale mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi .

PROSZĘ ;) , niech ktoś pomoże chociaż z dźwiękiem i kolorem .

Załączniki:

Ostatnia edycja: Listopad 27, 2015
    mrok lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jedyne wyjście dla Ciebie:
    - przejściówka hdmi-dvi do obrazu
    - kabel jack-jack do dźwięku

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

4. Konrad InCeram

Konrad InCeram Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam inne pytanie. Kupiłem xbox one w u stawieniach dałem tryb instant on tak aby aktualizował się po wyłączeniu konsoli. Wieczorem dałem gry z EA do pobrania wyłączyłem konsole i do rana nic się nie pobrało. Czy coś gdzieś jeszcze trzeba zmienić aby gry pobierały się tak jak w 360 tce ??

5. Kielkozaur

Kielkozaur Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W trybie instant on mzsz tylko aktualizacje, szybsze uruchamianie sie (2 sec gdzie w trybie oszczednosci trwa 45 sec) i mozliwosc obudzenia konsoli komenda glosowa.

Wczytywanie...

Poleć forum