1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy!!! Podłącznie monitora do xboxa 360 pilne!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krystian00707, Wrzesień 15, 2010.

1. krystian00707

krystian00707 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Otóż mam problem. Kupiłem sobie Xboxa 360 Jasper Elite 120GB. Chcę go podłączyć do monitora HYUNDAI XD19 który ma wejścia HDMI I DVI. Kupiłem kabel z DVI-D/HDMI lecz monitor nie moze wyswietlic obrazu. Czy mógł by ktoś mi pomóc??? Bardzo mi zalezy zeby sobie pograc ;D. WIELKIE DZIEKI Z GORY!!
    CZEKAM NA ODPOWIEDZ!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeśli monitor ma wejście hdmi to kup kabel hdmi/hdmi. Dvi ma dwa standardy dvi i dvi-d i być może,tryb dvi-d nie jest obsługiwany przez monitor chociaż moge się mylić,bo i wtyczka w tych standardach się troche różni a jeśli ty ten kabel podłączyłeś to znaczy,że wtyczka raczej pasuje więc obraz raczej powinien być no chyba,że masz padnięte wejście dvi w monitorze.Dlatego kup ten kabel,który Ci podałem na początku.

4. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
Wczytywanie...

Poleć forum