1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy!!!! Problem z grami kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SerekA, Listopad 22, 2013.

1. SerekA

SerekA Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Kupiłem Gre Gran Theft Auto 5 Przed instalacją wyskoczyło okno zaktualizuj Konsole WCISNOLEM A gdy gra sie zaistalowała grałem w nią 1 miesiąc, Pryjechała do mnie Dalsza rodzina i chcieli pograc na kinect ale gdy włożylem plyte z Kinect Sports wyskakuje error i nie działa wkładam kinect sports 2 i to samo,Kinect Adventure też to samo i podejżewam że to od aktualizacji czy dało by się ją usunąć bardzo prosze o pomoc ponieważ chce sobie troche pograć!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
  4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaki konkretnie wyskakuje error jak wkładasz płytę?

5. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli kinect nie był podłączony to zapewne nie zaktualizował sie do wersji 16202 która jest na płytce z GTA V.
    Musisz ściągnąć na Pendrive systemupdate ver 16202 i zaktualizować jeszcze raz pliki z podłączonym kinectem.
    Jeśli podczas aktualki Kinect był podłączony to sorry, nie wiem o co kaman.
    Może spróbuj włączyć płytę gta V z podłączonym Kinectem.

6. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak już to ściągnij stąd najnowszego dasha (16537):
    http://www.xbox.com/system-update-usb
    Zgraj go na pendrive, podłącz do konsoli i odpal konsolę, aktualizacja się rozpocznie. Po wszystkim powinno wszystko śmigać.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum