1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

POMOCY problem z napędem lite -on DG-16D2S

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mietekfoch, Październik 4, 2011.

1. mietekfoch

mietekfoch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, gorąco proszę o pomoc, nie mogę wgrać flasha do napędu. Noty z jf :

Spoofing Target
    DVD Key already matches
    Target is LT - ID strings not copied to Target
    Serial data already matches

Sending Lite-On-Erase request to port 0x01F0
    ..............
    Drive returned Status 0x50
    ....................
    Device Intro failed!

Dodam jeszcze że, napęd jest raz wykrywalny przez JF a raz nie ;/ Nie wiem co robić ;(

2. Lotnik421 Xbox One

3. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zrób go pod DOSFLASH - idzie bez problemu. Fleszowałem swój napęd już 4 razy , prawie za każdym razem miałem inną płytę główną w pc. Nigdy nie miałem z tym problemów, pod dosflash nie trzeba wpisywać żadnych numerów portów czy czegoś tam. Wybierasz tylko nr. napędu kasujesz flesza( liteon e) wyłączasz i włączasz zasilanie napędu. Znowu odpalasz dosflash wybierasz numer napędu później W , nazwę fw i po zawodach.

4. mietekfoch

mietekfoch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Byłby ktoś w stanie pomóc mi z przebrnięciem przed tego dosflasha?? byłbym bardzo wdzięczny i postaram się zrewanżować. Mój numer gg 3611691 Bardzo Was proszę

5. Sh1noPL

Sh1noPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Drezdenko
    Prosta sprawa, tutek jest na forum http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html wystarczy troche pogrzebac, ja zrobilem i smiga az milo, ale oczywiscie nie obylo sie bez probowania :)

Wczytywanie...

Poleć forum