1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy problem z przeróbką czipem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jasiu.Kasztan, Styczeń 13, 2012.

1. Jasiu.Kasztan

Jasiu.Kasztan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na początek sory ale nie wiem jak poprawnie sie nazywa ta przeróbka czipem :\

Na tej przeróbce jak każdy wie można grac z pendriva ... ( w moim przpadku to ja zrzucam na dysk twardy konsoli z pendriva )
    No i tak... ściągnąłem sobie gre na xbox 360 slim i jest DZIAŁAAAAAAAAAA !!!!!! Potem ściągnąłem sobie drugą gre i nie działa, trzecią i działa czwartą i działa i piątą i nie działa ... itd.... Tzn. wyskakują takie błędy:
    - Nie mozna odczytać płyty i prosi abym wytarł płyte szmatką ( jak przecież nie ma płyty wogóle )
    lub
    - Prosi abym pobrał gre ponownie :\
    Tak naprawde to moge pobrac te gre ponownie ale czy to by coś zmieniło ??
    Wszystko robie tak jak należy bo już mi niektóre gry chodzą tym sposobem tylko jakieś wyjątki chyba ... :|

POMOCY :eek:
    gra to np. Ace Combat Assault Horizon ( ściągałem ją z torrentów a potem z chomikuj i dalej nie działa ... )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    rgh

4. Jasiu.Kasztan

Jasiu.Kasztan Świeżak Świeżak