1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 19WaLdek20, Kwiecień 7, 2010.

1. 19WaLdek20

19WaLdek20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Witam wczoraj zainstalowałem nową aktualizację podłączyłem pendrive taką przedłużką bo jest zadurzy żeby go bezpośrednio włożyć zainstalowało się i wszystko śmiga (prócz avatarów ale to najmniej ważne). Lecz mam jeden problem jak skonfigurować tego pena ? bo mi go w ogóle nie czyta:/ może to być spowodowane tą przedłużką ? proszę o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ta "przedłużka" to dla Ciebie zwykły kabel USB, czy HUB? (albo coś innego?)

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Spróbuj sformatować pena na FAT32 w kompie . No i pendrive musi mieć minimum 1 GB pojemności aby go Xbox wykrył .

Wczytywanie...

Poleć forum