1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

POMOCY!!! Problemy z kontem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marcin_nowak, Grudzień 16, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marcin_nowak

marcin_nowak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zapomniałem jakie mam hasło do konta(profilu) można sobie ustawić no i ustawiłem i zapomniałem, kod jest z 4 znaków mogą to być te cztery znaki z przodu (rb, rt, lb, lt)l, krzyżak oraz x i Y nie wiem gdzie mam się teraz zwróćić więc piszę do was pomocy!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    1. Usuń konto, załóż nowe...
    2. Pokombinuj różne kombinacje.. A może nóż widelec :p

4. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli chodzi o konto Live, to wejdź na xbox.com i skorzystaj z odzyskiwania hasła.

5. Norbert xbox

Norbert xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pozostaje ci pokombinowania jakiś kombinacji, albo haseł, których najczęściej używasz albo usunąć profil.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum