1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy Proszę. Xbox Live.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kosy, Lipiec 5, 2010.

1. kosy

kosy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z xbox live. Mam router linksys RT31P2 .Po podłączeniu do niego dwóch xbox'ksów wyrzuca mnie z xbox live po około 5 minutach gry. Na chwilkę około 10 sekund. Gdy tylko jeden xbox jest w sieci takiego zjawiska nie ma. Nie mam pojęcia ocb myślę że to wina router'a

P.S Jak macie jakieś uwagi co odblokować czy coś albo jakieś konkretne poradniki to proszę o szybką Pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bober95

Bober95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Ja też to mam że gram sobie gra a tu nagle "Odłączono od usługi xbox live" zdarza to się nawet w trakcie gry online i to bardzo przeszkadza

4. rako91

rako91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    Podobny temat był wczoraj.
    Chodzi o to że nie można grać na 2 różnych kontach na raz na tym samym IP>

5. Bober95

Bober95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    co do mojego przypadku to ja mam 1 konto,1 xbox i 2 kompu w sieci i na pc nic sie nie dzieje a na xboxie wywala : |

Wczytywanie...

Poleć forum