Pomocy proszę

Marek Jankowski

Świeżak
Świeżak
Jestem posiadaczem konsoli Xbox Elite i telefonu Samsung S7230 Wave... Chciałbym za pomocą kabla podłączyć telefon do xboxa żeby mieć neta a w telefonie mam wifi i sprawny internet który pobieram z kompa ( neostrada 8 mb )... Więc nie wiem dokładnie jak to skonfigurować bo jak podłączam kabel z fonem do xboxa to wybieram modem dial up... proszę o jak najszybszą pomoc jak to skonfigurować na xboxie by konsola pobierała internet z telefonu...a na telefonie ciągle mam neta... Z góry dziękuje
 

lukas1729

Użytkownik
Użytkownik
przypuszczam , że taki zabieg jest raczej nie możliwy do zrobienia
 

ojciecmoderator

Użytkownik
Użytkownik
Chcesz przez telefon podłączony pod USB mieć net w xboxie?
Haha dobre.


Wysłane z iPhone przez program Tapatalk
 

Vardas

Użytkownik
Użytkownik
Połącz kablem sieciowym PC z XBOX.
Jeżeli brakuje ci gniazda (bo modem neo masz na RJ45 a nie usb) to możesz dokupić kartę sieciową na PCI/USB do kompa (20-30zł) lub router (60-100zł).
 

Marek Jankowski

Świeżak
Świeżak
Ale w ustawieniach telefonu mam opcję że telefon MOŻE POSŁUŻYĆ JAKO router do kompa albo innych rzeczy więc możliwe jest ale jak...

Ale jak połaczyć kablem ethernet bo mam go xboxa z kompem... bo ja mam w dwóch różnych pokojach xboxa i kompa

Mam kartę sieciową w komputerze

Naucz się używać opcji edytuj.
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
musiałbys miec konsole slim z wifi a i tak nie wiem czy by to zadziałało tak czy siak z elite nie da rady takich czarów zrobic:/
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Kup długi kabel sieciowy. Przez usb nie podlczysz nic co nie jest dyskiem lub specjalnym akcesorium do xboxa.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk
 

Marek Jankowski

Świeżak
Świeżak
No i jak to zrobić... bez kabla można podłaczyć? dzięki karcie sieciowej w kompie???Bo ja mam xboxa i kompa w dwóch różnych pokojach ... 7 metrów jest odległość między kompem a xboxem a mam liveboxa z neostrady tp
 

ojciecmoderator

Użytkownik
Użytkownik
Ale w ustawieniach telefonu mam opcję że telefon MOŻE POSŁUŻYĆ JAKO router do kompa albo innych rzeczy więc możliwe jest ale jak...
Kolego nie ogarniasz tego. Możesz udostępnić neta z telefonu korzystając przez 3G na pc używając kabla, Bluetooth czy wifi. Nie ma możliwości podłączenia tego pod Xbox.


Wysłane z iPhone przez program Tapatalk
 

Marek Jankowski

Świeżak
Świeżak
Długi kabel ethernet???? :D :D mam ale krótki

Ja mam kabel lanowy... czuję że to nic nie pomogło
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wiem że nie takiej odpowiedzi oczekujesz ale czy nie lepiej jest ci kupić tp link wa500g za około 50 zł. Ustawiasz go jako Access Point Client, podłączasz krótkim kabelkiem do XBOX-a i cieszysz się netem w maszynie MS bez ciągnięcia kabla eternetowego do routera ?



W twoim przypadku do AP jest podłączony XBOX, a nie PC
 

ojciecmoderator

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam kabel lanowy... czuję że to nic nie pomogło
Ale co ty masz za problem. Kupujesz kabel LAN np 10 metrów.


Wysłane z iPhone przez program Tapatalk
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Albo zrób tak jak eslord mówi albo podłącz kablem ethernet xboxa z liveboxem. W kompie jak się domyślam masz tylko 1 kartę sieciowa, która ma 1 wejście rj45 i przez niego komp jest podłączony do livebox. Więc nie rozumiem jak chciałeś połączyć xboxa z komputerem i mieć internet...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Po 1 edytuj posty a nie piszesz 3 posty jeden pod drugim, po 2 kup kabel i będziesz miał spokój najtańsze i najlepsze dal ciebie rozwiązanie, nie proponuje mi routera bo potem będzie się męczył tygodniami jak go skonfigurować, a kabel kosztuje kilka zł.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
.... nie proponuje mi routera bo potem będzie się męczył tygodniami jak go skonfigurować, a kabel kosztuje kilka zł.
To co podałem to access point a nie router - zasadnicza różnica :playful: Po co ciągnąć długie kable i ew. niszczyć ścianę wiertarką jak można zrobić to w bardzo łatwy sposób technologią wifi, a konfiguracja access pointa sprowadza się do zaznaczenia 2 checkboksów.
 

Do góry Bottom