1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy! Przerobka na LT+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DreamDay, Grudzień 15, 2010.

1. DreamDay

DreamDay Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, szukałem informacji na temat LT+, ale jest tyle tych tematów oraz tych wersji że się poprostu pogubiłem :)

Moje pytanko brzmi

Mam aktualnie iXtreme 1.6 i dasha 2.0.1888.0 napęd Lite-ON i jak wiadomo gry z AP 2.5 mi nie chodzą

Pytanko brzmi gdzie znajde najnowszego LT+ oraz poradnik jak go przerobić

Czy warto przerabiać?

Jak zrobie przeróbke na LT to jak nagrywać gry aby się odpalały Czy trzeba bedzie patchować te gry itp itd

Help

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    W serwisie , nie będziesz musiał patchować

4. Limon3d

Limon3d Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie trzeba paczowac gier od LT , na allegro pełno ogłoszen z wielu miast , a jak masz juz przerobioną konsole to lepiej updatowac LT

5. speedwaypoland

speedwaypoland Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    starsze gry beda chodzic bez patochowania na LT+, nowe gry (fable 3, NFS HP, Assassin Brotherhood ) trzeba spatchowac
    tu masz opis patchowania najnowszych gier http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html

i przerabiasz konsole w serwisie (koszt od 40-80 zl ), sam raczej nie dasz rady przerobic, a zreszta moglbys konsole popsuc wiec tylko u osoby ktora sie tym zajmuje

6. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tutaj masz wszystko
    http://xboxforum.pl/iso-f31/kopiowanie-wypalonego-obrazu-iso-za-pomoca-ultraiso-408.html

Jezeli masz konsole z tak starym dashem to moze warto pomyslec o Jtagu?
    Da Ci duzo mozliwosci, a konsole dzisiaj nadajace sie do tego to rzadkosc i wartosc takiej konsoli drastycznie rosnie w gore.

Wczytywanie...

Poleć forum