1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wlodigks, Wrzesień 25, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wlodigks

wlodigks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema :):)
    wiem ze ten teman był zakladany juz milion razy przeczytalem je wszystkie i nic nie rozumiem...
    nie denerwujcie sie tylko prosze o pomoc!!!

A wiec tak kupiłem sobie xboxa 360 s i wgranym rgh XeXmenu 1.1 (przy rozmowie tel gościu gadał ze bez problemu sobie poradze z tym jak wgrac grę na dysk zeeby mi chodzila bez plyty i jak nagrywać z np pen driva).

Wszedzie pisze zaistaluj albo kopiuj gre i juz, jakies dashe freestale ugibugi i te sprawy niewiem wgl o co kaman ....
    Wkładam gre i co mam zrobic gra mi sie odpala automatycznie , wyl i zal konsole na nowo widze ze mam gre w napedzie ale jak mam ja zgrac na ten dysk....
    rgh mam na bank bo gosciu wgrał na testa fife 09 i normalnie dziala ...
    oto moje pytania

1.....Wiec powiedzcie mi krok po kroku gdzie mam wejsc co mam kliknać zeby gra z plyty sie skopiowała na dysk i normalnie chodziła , wszedzie pisze kopiuj gre , zainstaluj gre ale gdzie są taie opcje jak tu nic nie ma aaaaaaa ;/(przy okazji jak sie robi zeby ikona byla z gry a nie jakas biednie czarno biała

2....jak mam nagrać i gdzie to wklec, jakim sposobem zapisac gre z pen driva , (naprawde krok po kroku wszedzie niby wszystko jest napisane tylko ze ja niewiem co polowa słow znaczy) nie jestem jakims przydupionym typem co nie wie co to komputer, z niczym nie mialem takich problemów.

3... czy wszystkie gry pojda na tą przeróbke..? (moze wy sie wypowiecie o niej czy psuje xboxa czy nie)

i nie podawajcie mi linkow ze tu albo tu to jest tylko opiszcie mi to jak kuple z forum tak jak byscie tego chcieli gdybyscie byli kompletnie zieloni na ten temat...

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pisząc o co prosić można napisać książkę. Na forum jest temat jak wgrać menu fsd freestyle dash. Od tego musisz zacząć w nim masz opcje copy dvd. Przeglądarkę plików i dzięki niej Skopiujesz wszystko

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    2. Nazwa tematu powinna mniej więcej opisywać problem lub zagadnienie w nim zawarte. Każdy temat typu "Problem", "Pomocy" itd. będzie natychmiast zamykany później kasowany.

Dziwisz, że ktoś Ci temat do kosza wywala, nazwij go normalnie jakoś a nie drzesz się ''POMOCY!!!!''

Poradnik jak i co wgrać na RGH jest tu:
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-7-a-145552/

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum