1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy! Sejvy z COD:WAW

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez zatobajestbrat, Lipiec 22, 2010.

1. zatobajestbrat

zatobajestbrat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam... Jeszcze wczoraj sobie normalnie sobie grałem w Nazi Zombie z kumplem na X360 w cod:waw a dzisiaj... wchodze. i nic. :// Zero sejvów, tylko pierwsza misja "Semper Fi" ... Czym to mogło byc spowodowane? Mieliście tak?
    Jest szansa na odzyskanie sejvów? Mam oryginalną grę nieprzerobiony napęd

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Możesz wrzucić save. Ja właśnie tak zrobiłem bo miałem wersje rip tylko z nazi zombie (brak misji). W artykułach jest poradnik jak wrzucać save. A samego save możesz zdobyć np. na XBOX360 ISO - XBOX 360 GAMES.

P.S Tu masz ten tutorial : http://xboxforum.pl/online-xbl-f165/wgrywanie-savow-z-gier-53147.html

Wczytywanie...

Poleć forum