1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy To Pilne

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mateo65, Kwiecień 28, 2013.

1. Mateo65

Mateo65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie wiem gdzie o tym pisać więc pisze tu o tuż zamówiłem grę UFC Undisputed 3 - Xbox 360 z ceneo.pl wczoraj sobota 27 kwietnia gdzies koło godziny 16 i nie wiem kiedy dojdzie , a jeszcze sklep nie przyjal zamowienia
    Typ dostepnosci jest dostepny no i koszt kuriera wybrałem 36zl zeby szybciej doszła jesli ktos wie cos o zakupach na ceneo bede wdzieczny za pomoc
    Aha i czy dobrze wybralem gre UFC Undisputed 3 - Xbox 360 czy bedzie fajna bo mam UFC 2010 i jest do **** dlatego zamowilem UFC Undisputed 3 - Xbox 360

Z gory dzieki i pozdro dla all forumowiczów !..

//Nazwa tematu powinna opisywać problem
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jak lubisz takie gry to warta ceny. Niezle ci musi zależeć kosmiczna cena przesyłki. Do kilka dni powineś mieć .Ultima na drugi dzień wysyła już.

4. Mateo65

Mateo65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak tylko że teraz na ultimie ta gra nie jest dostepna wiec dlatego kupilem na ceneo a zależy mi bo lubie takie gry tylko że tak jak pisałem wersja ufc 2010 byla zalosna a UFC 3 ponoć jest lepsze i każdy ja chwali , zobacymy byc moze jutro juz kurier zadzwoni bo to idzie chyba az z wrocławia a ja jestem z krakowa wiec troche trasy maja pozdro

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jak chce gre mieć na już szukam w tesco i innym markecie te przysyłki są zawsze opóznione. Musisz kilka dni poczekać.

6. Mateo65

Mateo65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Aha a jak szukałem w tesco i w media markt na terenie małopolski i nigdzie tej gry nie ma w ogóle nie ma MMA ani UFC takaze musialem zamówić

7. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    zostaje czekać:) nic więcej nie zrobisz kilka dni...

8. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    co do gry to grałem w ufc 3 jest super graficznie i ogólnie, a w ufc2010 też grałem i jak dla mnie to żenada, a co do przesyłki to raczej spodziewaj się najwcześniej we wtorek a w najgorszym przypadku to po majówce.

9. Mateo65

Mateo65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzwoniłem dziś do sklepu i powiedzieli ze przesyłka została wysłana i że na jutro powinna już być u mnie czyli tak jak mówisz wtorek a wiesz termin po majówce nie wchodzi w grę bo wydałem 36zl na kuriera tzn wydam dopiero .
    A co do gry to UFC 2010 nie jest az taka zenada ale mało zawodników i dziwny styl walki natomiast UFC 3 ma ponoć wszystko ulepszone i fajniejszą grafikę własnie
    Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum